SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Marcin i Kinga znów razem. Pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków

Druga szansa 2 sezon. Marcin i Kinga znów razem. Pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków

05.07.2016, godz. 10:50
Druga szansa 2 sezon. Kinga (Tamara Arciuch), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 sezon. Kinga (Tamara Arciuch), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Na planie serialu "Druga szansa" trwają właśnie intensywne prace nad nowymi odcinki 2 sezonu! Czym scenarzyści "Drugiej szansy" zaskoczą widzów tym razem? Pierwsze zdjęcia zza kulis świadczą o tym, że Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) i jego żona Kinga (Tamara Arciuch) znów się do siebie zbliżą. A co z Moniką Borecką (Małgorzata Kożuchowska)? W jej życiu pojawi się kolejny mężczyzna, prezes telewizji Adam Swensson (w tej roli Bartłomiej Topa). Zobaczcie wideo z planu 2 sezonu "Drugiej szansy".

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

W nowym 2 sezonie "Drugiej szansy" po wakacjach 2016, do którego zdjęcia trwają od 15 czerwca, życie miłosne i zawodowe wszystkich bohaterów skomplikuje się jeszcze bardziej. Monika Borecka będzie przechodzić trudne chwile nie tylko ze względu na to, że przyszłość jej związku z Marcinem Kryńskim stanie pod znakiem zapytania. Problemy dopadną agentkę gwiazd także w pracy.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Kinga wykorzysta chorobę, by odzyskać Marcina - WIDEO

Śledząc losy Moniki, Marcina, Jakuba Zeita (Rafał Królikowski), Sary (Magdalena Boczarska) oraz pozostałych postaci, widzowie będą mieli okazję zajrzeć za kulisy wielkich konferencji ramówkowych, odwiedzić plany zdjęciowe największych produkcji telewizyjnych i wejść za zamknięte drzwi gabinetu prezesa telewizji. W nowej odsłonie "Druga szansa" pokaże również ciemną stronę polskiego show-biznesu.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Śmierć jednego z bohaterów. Kto i jak umrze w nowych odcinkach?

Jeśli chodzi o wątek Marcina i Kingi to w ich przypadku nic nie będzie przesądzone. Dopóki Kryńscy są małżeństwem i łączy ich syn Ksawery (Maciej Musiałowski), Monika nie będzie miała co liczyć na szczęśliwe życie z ukochanym. Poza tym żona Marcina zrobi wszystko, by odzyskać jego uczucie.

Sytuację może wykorzystać Adam Swensson, prezes telewizji, z którym agentka gwiazd będzie intensywnie współpracować nad nowym serialem. Monika Borecka zostanie producentką serialu z Igorem Szotem (Paweł Domagała) i Ksawerym w rolach głównych.

W nowych odcinkach "Drugiej szansy" jesienią 2016 rozwinie się wątek Lidki (Maja Ostaszewska) i Grzegorza (Wojciech Mecwaldowski). Widzowie poznają też matkę Sary Daymer co pozwoli zrozumieć kaprysy gwiazdy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WIDEO  z planu 2 sezonu "Drugiej szansy" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: