SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Pieńkowska matką Sary. Odejdzie z M jak miłość?

Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Pieńkowska matką Sary. Odejdzie z M jak miłość?

31.07.2016, godz. 07:30
Druga szansa 2 sezon. Sara (Magdalena Boczarska), matka Sary (Małgorzata Pieńkowska), ojciec Sary (Igor Michalski)
Druga szansa 2 sezon. Sara (Magdalena Boczarska), matka Sary (Małgorzata Pieńkowska), ojciec Sary (Igor Michalski) foto: MTL Maxfilm/TVP/TVN

Małgorzata Pieńkowska, gwiazda "M jak miłość", zagra w serialu "Druga szansa"! Czy to oznacza, że aktorka pożegna się z rodziną Mostowiaków, by zadebiutować w nowej roli w produkcji TVN? W 2 sezonie "Drugiej szansy" Małgorzata Pieńkowska zagra despotyczną matkę Sary Daymer (Magdalena Boczarska), ale nie zamierza porzucać "M jak miłość". Dalej będzie Marysią Rogowską, ale przy okazji pokazać też swoją inną twarz w postaci tak różnej od bohaterki, którą znają i kochają Polacy.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Małgorzata Pieńkowska od wielu lat jest kojarzona tylko z postacią Marysi Rogowskiej z "M jak miłość"! I choć na niespełna dwa lata odeszła z serialu, to dla wielu Polaków wciąż pozostała Marią. Aktorka potrzebowała trochę czasu, by rozwinąć swoją karierę w innym kierunku, ale w maju 2014 roku znów pojawiła się w rodzinie Mostowiaków. Powrót Marysi z Norwegii był bardzo spektakularny. Rogowska odebrała w końcu poród dziecka Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek).

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Podstęp Kingi. Żona Marcina zmusi go do wyjazdu do USA?

Jesienią 2016 gwiazda "M jak miłość" odsłoni swoją nową twarz w 2 sezonie "Drugiej szansy". Już w 3 odcinku nowej serii wcieli się matkę Sary Dayer, despotycznej kobiety, która wychowuje 8-letniego syna słynnej aktorki. Jak podaje "Świat Seriali" Sara przyjdzie do matki i ojca (Igor Michalski), by uciec przed aferą jaką wokół niej wywołały media po tym jak wyszło na jaw, że to ona podrzuciła narkotyki swojej agentce Monice Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska).

Podczas wizyty u rodziców wyjdzie na jaw, że 8-letni Dominik nie jest jak wszyscy myślą bartem Sary, tylko jej dzieckiem. Chłopiec z radością zareaguje na przyjazd Sary, którą kocha jak starszą siostrę. Nie spodoba się matce aktorki, która twardą ręką rządzi domem, dziećmi i mężem. Wyjdzie na jaw, że Sara naprawdę ma na imię Krysia i kiedy przed laty zaszła w ciążę oddała syna na wychowanie rodzicom.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia i Artur nie wrócą do siebie. To zdjęcie zza kulis M jak miłość mówi wszystko

Matka Sary nie będzie mogła jej wybaczyć tego, że urodziła nieślubne dziecko i zwyczajnie je porzuciła. Teraz Sara postanowi naprawić błędy z przeszłości. Będzie chciała powiedzieć Dominiki prawdę, lecz jej matka się nie zgodzi. W 3 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" wykrzyczy jej prosto w twarz, że nie pozwoli zniszczyć chłopcu życia.

Rola Małgorzaty Pieńkowskiej w "Drugiej szansie" wcale nie oznacza, że aktorka odejdzie z "M jak miłość". Z powodzeniem łączy bowiem pracę na planie dwóch serialu, a produceni nie mają nic przeciwko, by występowała w konkurencyjnej stacji telewizyjnej. W końcu wiele gwiazd "M jak miłość" pojawia się w innych serialach, np. Mikołaj Roznerski w "Singielce" w TVN czy "Powiedz TAK!" w Polsacie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: