SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska wzruszona ciążą Tamary Arciuch

Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska wzruszona ciążą Tamary Arciuch

30.06.2016, godz. 09:45
Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska, Tamara Arciuch
Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska, Tamara Arciuch foto: EAST NEWS

Ciąża Tamary Arciuch (41 l.) nie jest już tajemnicą dla ekipy serialu "Druga szansa". Na wieść o tym, że aktorka spodziewa się trzeciego dziecka i w październiu znów zostanie mamą swojej radości nie kryła ponoć zwłaszcza Małgorzata Kożuchowska (45 l.). Choć choć w "Drugiej szansie" gwiazdy grają zaciekłe rywalki, to prywatnie bardzo się lubią. To właśnie Małgorzata Kożuchowska była jedną z pierwszych, która pograutulowała Tamarze Arciuch ciąży na planie 2 sezonu "Drugiej szansy". Składając jej gratulacje była bardzo wzruszona.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Tamara Arciuch w ciąży nie zamierza rezygnować z roli Kingi Kryńskiej w "Drugiej szansie". Odcinki z jej udziałem będą kręcone przez całe wakacje, a że na narazie jeszcze za bardzo nie widać ciążowego brzuszka aktorki, to scenarzyści nie musieli wprowadzać żadnych zmian w życiu Kingi, żony Marcina (Bartłomiej Świderski), czyli ukochanego Moniki Boreckiej, którą gra Małgorzata Kożuchowska. Ciężarna Arciuch zdecyduje się na dłuższą przerwę w pracy dopiero na kilka tygodni przed porodem, który planowany jest na końcówcę października.

Patrz: Druga szansa. Tamara Arciuch w ciąży ofiarą hejterów! Życzą śmierci jej dziecku

Małgorzata Kożuchowska, tak jak Tamara Arciuch, została mamą dość późno, bo przecież swojego syna Jana Franciszka urodziła w wieku 43 lat. Obie gwiazdy "Drugiej szansy" długi czas starały się o to, by zajść w ciążę, więc teraz łączą je wspólne doświadczenia. Mimo krążących plotek o tym, że prywatnie się nie lubią, aktorki świetnie się ze sobą dogadują na planie "Drugiej szansy".

Kilka dni temu podczas zdjęć do 2 sezonu "Drugiej szansy" ekipia serialu była świadkiem wzruszającej sceny. Jak podaje tygodnik "Na żywo" Małgorzata Kożuchowska żywiołowo zareagowała kiedy dowiedziała się, że Tamara Arciuch jest w ciąży. Nie kryła przy tym radości z jej szczęścia. Ucieszyła się, że jej koleżanka z planu zdecydowała się na późne macierzyństwo.

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży! Anna z M jak miłość też będzie miała dziecko z Wernerem?

- Podczas zdjęć do "Drugiej szansy" podbiegła do Tamary Arciuch. Przytuliła ją i serdeczenie ucałowała. Nie wiedzieliśmy o co chodzi, bo plotkowano, że aktorki za sobą nie przepadają. Okazało się,  że w ten sposób gratuluje jej dziecka - zdradza "Na żywo" pracownik ekipy realizującej "Drugą szansę".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: