SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska spędzi wakacje w pracy. Ruszają zdjęcia do nowych odcinków Drugiej szansy

Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska spędzi wakacje w pracy. Ruszają zdjęcia do nowych odcinków Drugiej szansy

14.06.2016, godz. 14:15
Druga szansa 2 sezon, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto:

Małgorzata Kożuchowska wciąż pozostaje jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd! Aktorka nie ma chwili wytchnienia nawet latem, bo biega z planu na plan. Już w środę, 15 czerwca 2016, ruszają prace na planie 2 sezonu "Drugiej szansy". Monika Borecka, w której rolę wciela się właśnie Małgorzata Kożuchowska, będzie miała pracowite wakacje! A co wydarzy się w nowych odcinkach "Drugiej szansy" jesienią 2016?

"Druga szansa" 2 sezon we wrześniu 2016 w TVN

Małgorzata Kożuchowska nie będzie miała w tym roku wakacji. Dlaczego? Już w środę, 15.06.2016, ruszają zdjęcia do drugiej serii produkcji TVN "Druga szansa". W odcinkach, które zobaczymy jesienią, Monika Borecka wprowadzi widzów w tajniki polskiego show-biznesu. Będziemy mieli szansę zajrzeć za kulisy wielkich konferencji ramówkowych, odwiedzić plany zdjęciowe największych produkcji telewizyjnych i zajrzeć za zamknięte drzwi gabinetu prezesa telewizji.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Śmierć jednego z bohaterów. Kto i jak umrze w nowych odcinkach?

Twórcy serialu zadbali o prawdziwą plejadę gwiazd. W 2 sezonie "Drugiej szansy" nie zabraknie znanych wszystkim nazwisk. Poza Małgorzatą Kożuchowską, na ekranie pojawią się: Maja Ostaszewska, Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Cezary Kosiński, Wojciech Mecwaldowski oraz Magdalena Boczarska.

W pozostałych rolach widzowie zobaczą Tamarę Arciuch, Monikę Mariotti, Pawła Domagałę, Katarzynę Herman, Małgorzatę Niemirską, Kazimierza Kaczora i Jacka Braciaka. Z młodych aktorów na ekranie pojawi się Magdalena Berus i Maciek Musiałowski. Do obsady w 2 serii "Drugiej szansy" dołączy Bartłomiej Topa. I to właśnie on najbardziej namiesza w życiu serialowej Boreckiej!

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka zamieszana w aferę kryminalną. Bartłomiej Topa w Drugiej szansie

Monikę czekają trudne momenty w karierze i w życiu osobistym. - Myślę, że jednym z najmocniejszych nowych elementów w drugim sezonie "Drugiej szansy", będą zaskakujące losy Moniki Boreckiej – powiedziała producentka serialu, Dorota Kośmicka-Gacke - W jej życiu pojawi się nowy, silny mężczyzna. Do tej roli udało mi się zaprosić jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, Bartka Topę.

Wiadomo już, że aktor wcieli się w rolę Adama, prezesa cenionej stacji telewizyjnej. Czy to właśnie z nim Monika wda się w romans po rozstaniu z Marcinem Kryńskim (Bartłomiej Świderski)?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: