SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska promienieje na planie Drugiej szansy

Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska promienieje na planie Drugiej szansy

14.08.2016, godz. 16:00
Małgorzata Kożuchowska na planie Drugiej szansy
Małgorzata Kożuchowska na planie "Drugiej szansy" foto: TVN/X-NEWS

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) już we wrześniu wróci na nasze ekrany w 2 sezonie "Drugiej szansy", a praca na planie nowych odcinków nadal trwa. Aktorka chwali się zdjęciami zza kulis i trzeba przyznać, że wygląda zjawiskowo! Najwyraźniej krótki urlop był tym, czego zapracowana Małgorzata Kożuchowska potrzebowała najbardziej. A co wydarzy się w premierowych odcinkach "Drugiej szansy"?

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Praca na planie nowych odcinków "Drugiej szansy" wre. Aktorzy od rana do nocy paradują przed kamerami, żeby przyciągnąć widzów przed telewizory. Najwięcej pracy na planie ma oczywiście główna bohaterka, czyli Monika Borecka. Małgorzata Kożuchowska, która wciela się w rolę słynnej agentki gwiazd w serialu TVN, niedawno była na wakacjach. Teraz z naładowanymi bateryjkami może pracować dalej.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Agnieszka Szulim dołączyła do obsady Drugiej szansy

-Kilka dni temu wróciłam z cudownych rodzinnych wakacji, które spędziłam na jednej z greckich wysp. Udało mi się naładować akumulatory, a mój synek nauczył się kilku nowych wyrazów, takich jak "ogulary", czyli okulary - śmieje się aktorka w rozmowie z "Fleszem".

Pod najnowszym zdjęciem Małgorzaty Kożuchowskiej na Facebooku posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Wygląda na to, że fani uwielbiają serialową Monikę i już nie mogą doczekać się nowych odcików z jej udziałem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2 sezonu "Drugiej szansy" w TVN >>>


 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: