SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska o nowym facecie Moniki. Adam pokona Marcina i Jakuba

Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska o nowym facecie Moniki. Adam pokona Marcina i Jakuba

05.07.2016, godz. 13:15
Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Topa
Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Topa foto:

Nowy bohater i nowa miłość w serialu "Druga szansa"! W kolejnym 2 sezonie serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej pojawi się Adam Swensson (Bartłomiej Topa). Nowy prezes telewizji rozkocha w sobie Monikę Borecką. - Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta - skomentowała wymownie aktorka, która zdradziła tym samym, że Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) i Jakub Zeit(Rafał Królikowski) zejdą na dalszy plan. Co wydarzy się w "Drugiej szansie" 2 po wakacjach 2016?

"Druga szansa" 2 sezon we wrześniu 2016 w TVN

Nowe odcinki "Drugiej szansy" trafią na ekrany dopiero jesienią, ale już teraz wiadomo, że nowy bohater skradnie serce Moniki Boreckiej!

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Śmierć jednego z bohaterów. Kto i jak umrze w nowych odcinkach?

Do obsady serialu dołączył Bartłomiej Topa. Lubiany aktor wcieli się w rolę Adama Swenssoona - nowego dyrektora stacji telewizyjnej.

-Swensson jest Polakiem, który mając kilka lat wyjechał do Szwecji. Jest nowym prezesem stacji telewizyjnej. Nie mogę wiele powiedzieć. Trochę namiesza. Niesie w sobie jakąś tajemnicę - powiedział o swojej postaci Bartłomiej Topa w "Dzień Dobry TVN".

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka zamieszana w aferę kryminalną. Bartłomiej Topa w Drugiej szansie

Serialowa Monika Borecka będzie miała z Adamem wiele wspólnego i wszystko wskazuje na to, że połączy ich wyjątkowe uczucie. Małgorzata Kożuchowska przyznała szczerze, że w 2 sezonie "Drugiej szansy" Marcin i Jakub przestaną się dla niej liczyć.

- Pojawia się ten trzeci facet. Będzie starał się znaleźć swoje miejsce. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta więc zadanie ma ułatwione - wyjawiła Małgorzata Kożuchowska w "Dzień Dobry TVN".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz wywiad z aktorami z planu 2 sezonu "Drugiej szansy" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: