SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska ma trzeciego Bartka! Bartłomiej Topa nowym facetem Moniki Boreckiej

Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska ma trzeciego Bartka! Bartłomiej Topa nowym facetem Moniki Boreckiej

14.06.2016, godz. 02:00
Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Topa
Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Topa foto:

Małgorzata Kożuchowska (45 l.) ma szczęście do Bartków. Jednego ma prywatnie, w sypialni, a dwóch będzie walczyć o jej względy w serialu. Do obsady "Drugiej szansy" 2 sezonie dołączy bowiem Bartłomiej Topa (49 l.), który będzie próbował usidlić piękną agentkę gwiazd.

Co wydarzy się w 2 sezonie "Drugiej szansy"?

W 2. sezonie serialu TVN, który zobaczymy po wakacjach 2016, bohaterka Kożuchowskiej będzie miała nowego wielbiciela. Jak dowiaduje się "Super Express", będzie nim Topa. Co się stanie z dotychczasowym ukochanym bohaterki Kożuchowskiej, Bartłomiejem Świderskim (43 l.)?

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Śmierć jednego z bohaterów. Kto i jak umrze w nowych odcinkach?

- Postać Bartka będzie mocno okrojona, bo aktor miewał mnóstwo fochów. Ingerował w scenariusz i wciąż marudził. W 2 serii "Drugiej szansy" zatem amantem Małgosi będzie bohater Topy. Uwodzicielski, czarujący i po uszy w niej zakochany. Będzie miał mnóstwo zalet, których nie ma bohater Świderskiego. Zatem mocno podziała on na emocje bohaterki Małgosi - zdradza nam jeden z pracowników produkcji serialu.

Monika Borecka, w którą wciela się Kożuchowska, stanie wobec nie lada dylematu: którego mężczyznę wybrać? Pikanterii sprawie dodaje fakt, że zarówno obaj aktorzy, jak i mąż Małgorzaty Kożuchowskiej mają na imię Bartek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: