SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska kręci nawet nocą

Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska kręci nawet nocą

13.09.2016, godz. 14:30
Małgorzata Kożuchowska na planie Drugiej szansy
Małgorzata Kożuchowska na planie "Drugiej szansy" foto: TVN/X-NEWS

Premierowe odcinki serialu "Druga szansa" już są emitowane na antenie TVN i w player.pl, ale aktorzy nadal pracują na planie. Serial, który składa się z 13 emocjonujących odcinków, to dla całej ekipy wiele godzin przygotowań, kręcenia i powtórek. Małgorzata Kożuchowska, czyli główna bohaterka "Drugiej szansy" Monika Borecka, pochwaliła się zdjęciem zza kulis nocnej pracy na planie.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki w każdy poniedziałek, o godz. 21.30 w TVN

2 sezon "Drugiej szansy" już trafił do emisji, ale to nie znaczy, że aktorzy mają wolne. Wręcz przeciwnie. Akcja serialu rozkręca się, a cała ekipa pracuje na planie do późnych godzin.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska załatwiła Małgorzacie Pieńkowskiej rolę matki Sary

Wczoraj, w czasie emisji 2 odcinka "Drugiej szansy"2 Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa Monika Borecka pochwaliła się zdjęciem zza kulis dając nam do zrozumienia, że właśnie rozpoczyna nocne zdjęcia.

To akurat nie powinno Was dziwić. Serial o show-biznesie zahacza o wszystkie aspekty życia największych gwiazd - a jednym z nich jest udział w wieczornych bankietach i oficjalnych imprezach. W nowych odcinkach "Drugiej szansy"2 będzie się działo! Zobaczymy jak wyglądają takie wydarzenia od kulis.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: