SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska już po wakacjach

Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska już po wakacjach

09.08.2016, godz. 11:30
Druga szansa 2 sezon, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto:

Małgorzata Kożuchowska jest najbardziej rozchwytywaną gwiazdą, ale nawet ona znalazła czas na urlop. Monika Borecka z "Drugiej szansy" była na wakacjach w Grecji. Aktorka opowiedziała o wszystkim w jednym z najnowszych wywiadów. Czas wolny spędzony z rodziną był tym, czego Małgorzata Kożuchowska potrzebowała. A już niedługo zobaczymy ją w nowych odcinkach "Drugiej szansy"2.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Małgorzata Kożuchowska miała pracowite wakacje, ale producenci "Drugiej szansy" zrobili jej niespodziankę. Aktorka miała tydzień zasłużonego urlopu i wyjechała z rodziną na wakacje.

-Kilka dni temu wróciłam z cudownych rodzinnych wakacji, które spędziłam na jednej z greckich wysp. Udało mi się naładować akumulatory, a mój synek nauczył się kilku nowych wyrazów, takich jak "ogulary", czyli okulary - śmieje się aktorka w rozmowie z "Fleszem".

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Agnieszka Szulim dołączyła do obsady Drugiej szansy

A już we wrześniu zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską na ekranie TVN w 2 sezonie "Drugiej szansy". Monika Borecka będzie miała wiele na głowie, ale jej życie zawodowe i uczuciowe w końcu zacznie się układać. Po perypetiach z Marcinem (Bartłomiej Świderski) i jego żoną (Tamara Arciuch) Borecka zakocha się w dyrektorze jednej ze stacji telewizyjnych (Bartłomiej Topa).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2 sezonu "Drugiej szansy" w TVN >>>


 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: