SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska haruje na planie po 12 godzin

Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska haruje na planie po 12 godzin

19.07.2016, godz. 14:15
Druga szansa 2 sezon, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto:

Małgorzata Kożuchowska haruje w wakacje! Aktorka cały czas pracuje na planie 2 sezonu "Drugiej szansy", a zdjęcia potrwają aż do września. To znaczy, że najbliższy miesiąc, a nawet dłużej, Małgorzata Kożuchowska dosłownie mieszka na planie! Aktorka przyznała szczerze, że to męczące zajęcie, ale ma swoje sposoby na regenerację w środku dnia. To konieczne, bo serialowa Monika Borecka pracuje po 12 godzin dziennie!

"Druga szansa" 2 sezon we wrześniu 2016 w TVN

Małgorzata Kożuchowska pozostaje jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Rozchwytywana aktorka obecnie pracuje na planie 2 sezonu "Drugiej szansy", a to bardzo angażujące zajęcie.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Śmierć jednego z bohaterów. Kto i jak umrze w nowych odcinkach?

Dziennikarka z Wirtualnej Polski odwiedziła Małgosię na planie i dowiedziała się z rozpiski, że aktorka haruje aż 12 godzin dziennie, a czasem wszystko się jeszcze wydłuża. Aktorka ma jedynie krótką przerwę w ciągu dnia, żeby się szybko zregenerować -Jest przerwa obiadowa godzinna, staram się szybko zjeść obiad i przespać się chwilę - zdradziła serialowa Monika Borecka.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Wielki powrót Moniki Boreckiej

I tak jest lepiej niż przy pierwszej transzy. Wtedy Małgorzata Kożuchowska dosłownie nie znikała z pola widzenia kamer, dziś może trochę odpocząć - Ponieważ wątki, które w pierwszym sezonie zostały narysowane, teraz dostają skrzydeł, to w 2 sezonie nie jest wszystko skupione wyłącznie na Monice. Ona jest cały czas wiodącą postacią, ale poszczególne wątki się rozwijają i to mnie odciąża - dodała aktorka w rozmowie z WP.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: