SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Koniec Jakuba Zeita! Komornik zabierze mu wszystko - ZWIASTUN 4 odcinka

Druga szansa 2 sezon. Koniec Jakuba Zeita! Komornik zabierze mu wszystko - ZWIASTUN 4 odcinka

26.09.2016, godz. 15:39
Druga szansa 2 sezon odc 4 Jakub Zeit (Rafał Królikowski)
Druga szansa 2 sezon odc 4 Jakub Zeit (Rafał Królikowski) foto: x-news

Tonącego w długach Jakuba Zeita (Rafał Królikowski)  z serialu "Druga szansa" czekają trudne chwile. Nie dość, że zadarł z groźnym gangsterem, to jeszcze w 4 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" odwiedzi go komornik! W jednej chwili Jakub straci wszystko - pieniędze i piękne mieszkanie. Niespodziewanie wspólniczka Anna Starczyńska (Katarzyna Herman) zaproponuje mu pomoc! Zobacz zwiastun 4 odcinka 2 sezonu "Drugiej szansy"!

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 4 - poniedziałek, 26.10.2016, o godz. 21.30 w TVN

Upadek Jakuba Zeita trwa już jakiś czas, jednak w 4 odcinku drugiego sezonu "Drugiej szansy" znany producent telewizyjny i właściciel Zeit Studio osiągnie dno finansowe. Odwiedzi go komornik i odbierze mu wszystko. Nie zostanie dosłownie nic. Monika (Małgorzata Kożuchowska) odrzuciła jego oświadczyny, Jakub ma problemy z niebezpiecznymi gangsterami, okrada budżet serialu "Szansa, a do tego pogrążył swoją dawną kochankę Sarę (Magdalena Boczarska). Co dalej będzie z Zeitem?

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Tamara Arciuch zrezygnowała z roli. Kinga wyjedzie do USA

Kiedy zjawi się komornik i każe oddać równowartość długów, Jakub zostanie w pustym mieszkaniu. Oczywiście nie od razu. Najpierw urzędnik państwowy da mu dokumenty. Nie będzie miał innego wyboru, jak je podpisać. Lepiej stracić wszystko, niż pójść do więzienia za długi.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Śmierć Bronka. Załamany Marcin rzuci pracę chirurga

Załamanie, strata wszystkiego, na co pracował... Co będzie kiedy media się dowiedzą? Jego nazwisko jest jego firmą. Jak bardzo będzie załamany? Czy to już na pewno koniec Zeita? Wygląda na to, że nie do końca. Anna Starczyńska zaproponuje mu pomoc! Czy Jakub zdoła się odbić od dna?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 4 odcinka 2 sezonu "Drugiej szansy"

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: