SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Konfrontacja Moniki i Kingi. Była żona Marcina walczy o miłość - WIDEO

Druga szansa 2 sezon. Konfrontacja Moniki i Kingi. Była żona Marcina walczy o miłość - WIDEO

03.08.2016, godz. 11:30
Druga szansa 2 sezon, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Kinga (Tamara Ariuch)
Druga szansa 2 sezon, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Kinga (Tamara Ariuch) foto: Druga szansa TVN Facebook

Kinga (Tamara Arciuch) spotka się z Moniką (Małgorzata Kożuchowska) i da jej do zrozumienia, że nie przestanie walczyć o Marcina (Bartłomiej Świderski)! W 2 sezonie "Drugiej szansy" Borecka będzie załamana, a lekarz uwierzy, że jej uczucie było tylko chwilowym zauroczeniem. Wszystko przez jego byłą żonę, która wcieli w życie swój nikczemny plan i zrobi wszystko, żeby ich rodzina znów była w komplecie. Co wydarzy się w "Drugiej szansie" po wakacjach 2016?

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

W 2 sezonie "Drugiej szansy" Monika nie będzie miała szans w walce o Marcina. Kinga ruszy do akcji i wykorzysta swoją chorobę, żeby odzyskać byłego męża. W nowych odcinkach serialu "Druga szansa"2 zdesperowana Kinga poprosi Borecką o spotkanie - Kocha go pani? Ja zamierzam o to walczyć, a pani? Ma pani na to siłę? - zapyta szczerze kobieta, a Monika będzie załamana.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Pieńkowska matką Sary - ZDJĘCIA

Szanse na to, żeby Monika i Marcin byli znów razem są zerowe. Borecka dostanie skrzydeł, bo zostanie producentką nowego serialu, a lekarz odwrotnie. Jego kariera zacznie się sypać, a to będzie kolejny powód, żeby zająć się rodziną.

- W nowym sezonie kilka rzeczy się skomplikuje. Świat Moniki i Marcina się rozjedzie. Jeśli chodzi o Marcina, nastąpi u niego pewnego rodzaju sytuacja, z którą nie będzie mógł sobie poradzić.Ich drogi się rozejdą. Każde z nich zajmie się swoimi sprawami- powiedział Bartłomiej Świderski na konferencji ramówkowej TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Co wydarzy się w 2 sezonie "Drugiej szansy"? Wywiad z Bartłomiejem Świderskim >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: