SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Kinga wykorzysta chorobę, by odzyskać Marcina - WIDEO

Druga szansa 2 sezon. Kinga wykorzysta chorobę, by odzyskać Marcina - WIDEO

20.06.2016, godz. 15:45
Druga szansa 2 sezon, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Kinga (Tamara Ariuch)
Druga szansa 2 sezon, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Kinga (Tamara Ariuch) foto: Druga szansa TVN Facebook

"Druga szansa" wróci na antenę TVN po wakacjach 2016, ale już teraz widzowie mogą się dowiedzieć co czeka bohaterów serialu w nowym 2 sezonie. Jedną z największych tajemnic "Drugiej szansy" jest odpowiedź na pytanie czy Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) będzie z Moniką Borecką (Małgorzata Kożuchowska) czy wróci do swojej żony Kingi (Tamara Arciuch), która przeszła operację, ale wciąż choruje na raka. Tamara Arciuch uprzedza fanów "Drugiej szansy", że w 2 sezonie Kinga będzie chciała odzyskać miłość Marcina. Czy jednak będzie tak przebiegła, by wykorzystać do tego swoją chorobę?

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Monika czy Kinga? Którą z kobiet w 2 sezonie "Drugiej szansy" wybierze Marcin? Ostatnia scena 13 odcinka pierwszej serii "Drugiej szansy" skończyła się w takim momencie, że Monika czekała na ukochanego na lotnisku, bo mieli razem wyjechać na Islandię. Nie zjawił się jednak, bo Kinga wyznała mu, że jest chora na raka i potrzebuje jego pomocy.

Kryński zadzwonił do Moniki, by powiedzieć jej, że musi zostać z Kingą. W tej jednej chwili Borecka zrozumiała, że już go nie odzyska. W finałowej scenie ktoś jednak przyszedł na lotnisko, ale kamera nie pokazała kim jest ten mężczyzna...

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Bartłomiej Topa nowym facetem Moniki Boreckiej

Choroba Kingi i fakt, że żona Marcina powiedziała o niej w momencie, gdy Kryński zdecydował się na życie u boku Moniki, będzie miała wpływ na losy tej trójki bohaterów także w 2 sezonie "Drugiej szansy". Zdjęcia do nowych odcinków ruszyły 15 czerwca 2016, a już wiadomo czy Kinga tak łatwo nie zrezygnuje z miłości do Marcina. A to może oznaczać tylko jedno - stanie się ostrą rywalką Moniki.

Tamara Arciuch na swoim profilu na Facebooku wspomniała o tym, że do tej pory Kinga nie posuwała się do przebiegłych podstępów, by odzyskać męża. Ale czy w 2 serii "Drugiej szansy" będzie tak samo?

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Śmierć jednego z bohaterów. Kto i jak umrze w nowych odcinkach?

- Moja bohaterka nie intryguje - na razie przynajmniej- jedynie chce odzyskać utraconą miłość, a na dodatek jest cieżko chora. Więc czy jest aż taka zła? Może posunie się i do intryg, ale na razie nie ma o tym mowy. Poza tym proszę pamietać, że gdyby główni bohaterowie nie mieli przeszkód serial skończyłby sie po paru odcinkach, a wtedy nikt nie byłby chyba zadowolony - napisała aktorka w komentarzu pod pierwszym zdjęciem z planu nowej "Drugiej szansy".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WIDEO  z planu 2 sezonu "Drugiej szansy" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: