SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Kinga nie odzyska Marcina. Kryński walczy o Monikę

Druga szansa 2 sezon. Kinga nie odzyska Marcina. Kryński walczy o Monikę

17.09.2016, godz. 17:30
Druga szansa 2 sezon. Kinga (Tamara Arciuch), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 sezon. Kinga (Tamara Arciuch), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Kinga (Tamara Arciuch) wciąż walczy o Marcina (Bartłomiej Świderski) i choć wydaje się, że byli małżonkowie znów się do siebie zbliżyli, to nie jest wcale takie proste. W nowych odcinkach "Drugiej szansy"2 była żona Kryńskiego poniesie kolejną porażkę. Okaże się, że lekarz cały czas czuje coś do Moniki (Małgorzata Kożuchowska) i to o nią będzie walczyć.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki w każdy poniedziałek, o godz. 21.30 w TVN

W "Drugiej szansie" Kinga prawie odzyskała byłego męża i podstępem zatrzymała go w Polsce, gdy on miał wyjechać z Moniką za granicę. Borecka jednak wróciła i choć w jej życiu pojawią się nowi mężczyźni, Kryński wciąż będzie zabiegać o jej względy.

Kinga będzie górą, ale tylko przez chwilę. Gdy Marcin dowie się, że była żona wykorzystała śmiertelną chorobę żeby go przy sobie zatrzymać będzie zwyczajnie wściekły i uświadomi sobie, że wciąż kocha Monikę. Kinga nie odzyska ukochanego...

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski będzie miał romans z Anną Starczyńską

- Obawiam się, że żadnych szans nie mam. Serial jest tak skonstruowany, żeby widz wspierał główną bohaterkę. Staramy się, żeby nasza relacja była przykładem dla ludzi, którzy się rozstali. Oczywiście moja bohaterka ma nadzieje, że uczucia Marcina do niej powrócą. Kinga będzie krążyć wokół Marcina - powiedziała Tamara Arciuch w "Dzień Dobry TVN".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: