SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Hubert Urbański gangsterem! Hein wciągnął Jakuba Zeita w ciemne interesy

Druga szansa 2 sezon. Hubert Urbański gangsterem! Hein wciągnął Jakuba Zeita w ciemne interesy

12.09.2016, godz. 13:00
Druga szansa 2 sezon, Hein (Hubert Urbański), Jakub Zeit (Rafał Królikowski)
Druga szansa 2 sezon, Hein (Hubert Urbański), Jakub Zeit (Rafał Królikowski) foto:

W 2 sezonie serialu "Druga szansa" rolę Heina, czarnego charakteru oraz uosobienia ciemnej strony showbiznesu, zagra Hubert Urbański. Tajemniczy dyrektor programu "Gwiazdy TV", który zadebiutuje w 2 odcinku 2 sezonu "Drugiej szanasy", namiesza w życiu Jakuba Zeita (Rafał Królikowski), wykorzystując jego kłopoty finansowe. W tym wszystkim znajdzie się również Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), która odrzuci oświadczyny Jakuba.

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 2 - poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

W 2 odcinku "Drugiej szansy" 2 zobaczymy Huberta Urbańskiego jako tajemniczego mężczyznę mieszającego w życiu Moniki (Małgorzata Kożuchowska) i Jakuba (Rafał Królikowski). Niewiele wiadomo na temat nowej postaci.
Hein, bo tak właśnie nazywa się ten bohater, oficjalnie jest założycielem i prowadzącym konkursu "Gwiazdy TV". Jednak to nie wszystko, czym się zajmuje.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Monika odrzuci oświadczyny Jakuba i będzie romansować z Adamem

Hein pod płaszczykiem człowieka mediów prowadzi podejrzane, może nawet niebezpieczne interesy. Z Zeitem łączy go przyjaźń oraz pożyczone przez niego pieniądze. Jakub, który boryka się z kłopotami finansowymi, korzysta z pomocy gangstera. Jednak do czasu. Pomimo odrzucenia oświadczyn przez Monikę, pokłóci się z Heinem, gdy ten zacznie ją zastraszać.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Sara bohaterką skandalu! Jakub pogrąża Sarę w mediach

O co chodzi niebezpiecznemu biznesmenowi? Kim jeszcze jest nowy bohater? Jakie szkody wyrządzi Monice i Zeitowi? W 2 odcinku "Drugiej szansy" 2 Hein zjawi się firmie producenckiej Jakuba "Zeit Studia" i zacznie mu grozić.

- Na razie tylko 20 tysięcy w gotówce, resztę oddam wkrótce - mówi Jakub wręczając pieniądze Heinowi. - Mam wydatki na głowie na produkcję.

- Produkcję? Ty, no to pokombinuj z produkcją, co ty, dziecko jesteś? Wszyscy tak robią - odpowiada Hein, po czym chwilę później pyta Jakuba. - Co ci się w palec stało? Zeit na to odpowiada: - Jak mnie teraz wykończycie, to kto zapłaci resztę?

Możemy jedynie przypuszczać, że Hein w pogoni za pieniędzmi pożyczonymi Jakubowi, zacznie ścigać Monikę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: