SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Byliśmy na planie Drugiej Szansy. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach!

Druga szansa 2 sezon. Byliśmy na planie Drugiej Szansy. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach!

23.07.2016, godz. 08:00
z planu serialu DRUGA SZANSA
z planu serialu DRUGA SZANSA foto:

Trwają zdjęcia do 2 sezonu "Drugiej szansy"! Portal SuperSeriale.pl zajrzał na plan serialu, aby podglądać pracę aktorów i pozostałych członków ekipy filmowej.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Wirują na parkiecie. Ona w czerwonej sukni. Efektowne pas z przegięciem. I nagle on zatrzymuje się z okrzykiem bólu. "Kamera stop! Igor, co się dzieje?!" - pyta zaskoczony reżyser. "Czy ja nie mogę jej normalnie pocałować, tylko w jakimś skrętoskłonie?!" - woła tancerz. "Tak jest w scenariuszu! Czytałeś go?!" - ripostuje reżyser.

- Stop! Dla mnie świetnie! - oznajmia Michał Gazda, reżyser, śledzący scenę na monitorze.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska o nowym facecie Moniki. Adam pokona Marcina i Jakuba

Uczestniczymy w realizacji sceny serialu, w którym gra Igor, która znajdzie się w serialu "Druga szansa". Słowem film w filmie.

Igora, utalentowanego aktora, podopiecznego Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska), gra Paweł Domagała. - Bardzo lubię Igora - mówi o swoim bohaterze. - Jest fajny, sympatyczny i podchodzi z dystansem do wszystkiego, co go otacza. W tej części serialu czekają go wstrząsy w życiu prywatnym, m.in. w sferze miłosnej, ale nie mogę więcej zdradzać - uśmiecha się aktor. Zresztą znów musi wracać na taneczny parkiet.

Ekipa pod kierunkiem operatora Tomasza Dobrowolskiego przygotowuje się do ujęcia, gdy do hali zdjęciowej wchodzi Lidka (Maja Ostaszewska) z dziećmi, odpowiedzialna za catering.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka przeprowadzi się do nowego mieszkania

W kolejnym sezonie "Drugiej szansy" widzów czeka wiele emocji. Podobno w życiu Moniki Boreckiej pojawi się kolejny mężczyzna. Jak ułoży sobie życie po zdradzie męża Lidka? Co będzie z karierą Xawerego (Maciej Musiałowski)? Czy Sara (Magdalena Boczarska) wróci na szczyt? Dowiemy się jesienią.

Powtórki odcinków pierwszego sezonu "Drugiej szansy" można teraz oglądać w TVN (pon., godz. 23.40).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: