SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Droga do szczęścia. Kto jest kim w nowej telenoweli? O czym jest serial Droga do szczęścia?

Droga do szczęścia. Kto jest kim w nowej telenoweli? O czym jest serial Droga do szczęścia?

28.10.2016, godz. 14:00
Droga do szczęścia Luisa Fernanda (Paulina Goto) Carlos (Horacio Pancheri)
Droga do szczęścia Luisa Fernanda (Paulina Goto) Carlos (Horacio Pancheri) foto:

"Droga do szczęścia" to nowa, meksykańska telenowela TV4. Pierwszy odcinek serialu "Droga do szczęścia" będzie można zobaczyć już 02.11.2016 roku w TV4. Ciekawskich jednak zapraszamy do przeczytania, kto jest kim w serialu "Droga do szczęścia" i o czym opowiada produkcja.

"Droga do szczęścia" odcinek 1. w środę 02 listopada 2016 o godzinie 17.00 w TV4

Serial "Droga do szczęścia" to nowa, meksykańska telenowela opowiadająca historię miłości i życia Fernandy - ubogiej dziewczyny, która marzy o tym, by grać na skrzypcach. Oczywiście gdzieś wokół Fernandy zaręci się mężczyzna - Carlos, z zamożnej rodziny. Oboje połączy gorące uczucie, ale jak to w życiu bywa - nie wszystko będzie takie ładne i kolorowe, pojawią się komplikacje. Co i kto stanie im na drodze do szczęścia, na obecny moment jest tajemnicą.

Zobacz: Rodzinka.pl 9 sezon. Boscy ponownie zostaną rodzicami!

Matka Fernandy, Amelia, zanim ją urodziła, romansowała z mężczyzną o imieniu Luis. Z tego związku Melia powiła córeczkę, a jej ojciec uciekł, by ożenić się z bogatą Marissą, wdową o dużych wpływach. Kobieta zostaje samotną matką, ale Luisą Fernandą zajmie sie Fredro, mężczyzna od zawsze zakochany w Amelii.

Po wielu latach Luisa Fernanda staje się piękną, inteligentną kobietą. Pewnego dnia wpada pod samochód swojego ojca, a gdy ten zawozi ją do szpitala poznaje Carlosa - syna Marissy, żony Luisa. Młodych połączy gorące uczucie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: