SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dramaty w serialach. Podsumowanie tragedii 2016 roku

Dramaty w serialach. Podsumowanie tragedii 2016 roku

31.12.2016, godz. 12:46
Podsumowanie tragedie w serialach 2016
Podsumowanie tragedie w serialach 2016 foto: materiał prasowy

Rok 2016 był rokiem wyjątkowo emocjonującym, jeżeli chodzi o wydarzenia w serialach! Wybraliśmy naszym zdaniem najbardziej szokujące i przykre tragedie, które wstrząsnęły widzami i wywołały największe poruszenie. Co wydarzyło się w serialach w 2016 roku?

M jak miłość

Śmierć Naomi (Mayu Garlińska-Sakai) i Marcin (Mikołaj Roznerski) w areszcie - nikt nie spodziewał się, że w serialu "M jak miłość" dojdzie do tak brutalnej śmierci, jaką była śmierć Naomi. A tragedia Marcina, który trafił przez Artura (Tomasz Ciachorowski) do aresztu z fałszywymi oskarżeniami o zabójstwo tancerki, tylko cudem skończyła się dobrze!

Marek (Kacper Kuszewski) ma raka? - niepokojące wyniki badań Mostowiaka wstrząsnęły widzami. Przecież wcale nie tak dawno to jego ukochana Ewa (Dominika Kluźniak) musiała przechodzić chemioterapię. Całe szczęście zmiana skórna Marka okazała się być niezłośliwa i wszystko skończyło się dobrze. Teraz Mostowiakowie spodziewają się dziecka!

Barwy szczęścia

Śmierć Marii Pyrki (Izabela Kuna) i Stelli (Edyta Herbuś) - śmierć ciężarnej Marii wstrząsnęła całą rodziną Pyrków. Osierociła dzieci, a o wszystko został oskarżony Marek (Marcin Perchuć)... Za to Stella została zamordowana przez ludzi Berga (Cezary Żak) za próbę ukazania jego przestępczych interesów światłu dziennemu.

Zamach Angeli (Helena Englert) na Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) - w przypływie zazdrości o Kajtka (Jakub Dmochowski) Angela podczas wizyty całej trójki nad Wisłą, o mały włos nie zabiła swoich znajomych. Wepchnęła Oliwkę do rzeki, a jej chłopak za nią skoczył. Niewiele brakowało, a cała historia skończyłaby się tragedią! Przez Angelę związek Kajtka i Oliwki w końcu się rozpadł.

Na Wspólnej

Wypadek mani (Zuzia Kaszuba) - wycieczka na lody po szkole z Wojtkiem (Wojciech Błach) zakończyła się tragicznie. Dziewczynka chciała przejechać się motocyklem do cukierni, jednak po drodze w ją i w jej ojca wjechał samochód, którego Wojtek nie zauważył. W efekcie Mania w szpitalu walczyła o życie, a teraz musi zmagać się z padaczką lekooporną...

Śmierć Adama (Zbigniew Stryj) - Adam przez chorobę serca, dokładniej tętniaka aorty, oraz przez bardzo duży stres umarł na tętniaka aorty. Zostawił żonę i osierocił dwójkę dzieci... Zmarł na stole operacyjnym, ale tuż przez zabiegiem udało mu się zobaczyć rodzinę i powiedzieć ukochanej, że miał z nią wspaniałe życie.

Pierwsza miłość

Porwanie Melki (Ewa Jakubowicz) - Melka w 216 roku została porwana na długi czas przez przestępcę Dragona (Krzysztof Zych). Bił ją, maltretował, więził... prawie nawet doszło do gwałtu. Na końcu sprzedał ją handlarzom żywym towarem i gdyby nie Paweł (Michał Malinowski) Melka najprawdopodobniej długo by nie pożyła. Pod koniec historii Dragon został śmiertlenie postrzelony przez policjanta.

Ola (Dominika Kojro) narkomanką - to był szok dla całej rodziny i przyjaciół. Ola przez kłopoty zawodowe, zaczęła nadużyć narkotyków i dużo pić. W pewnym momencie posunęła się nawet do kradzieży. Zaczęła mieć problemy z dilerami, a w końcu o mały włos nie umarła z przedawkowania... Teraz się leczy.

Na dobre i na złe

Śmierć Janka Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) - Janek zginął podczas zamachu w szpitalu w Leśnej Górze, tuż przed swoim ślubem! Ola (Anna Karczmarczyk), ubrana w białą suknię ślubną, żegnała się ze swoim ukochanym roniąc łzy. Janek umarł od rany postrzałowej...

Śmierć Hany (Kamilla Baar) - wieści o śmierci ukochanej Gawryły (Marek Bukowski) pojawiły się stosunkowo niedawno. Piotr pojechał po Hanę na lotnisko, lecz ona nigdy się nie zjawiła. Po powrocie do domu Przemek (Marcin Rogacewicz) przekazał mu, że Goldberg nie żyje. Zginęła w wypadku samochodowym. Gawryło zupełnie się załamał.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: