SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dignoza. Adam Wonorowicz i Maja Ostaszewska będą mieli romans? - TYLKO U NAS

Dignoza. Adam Wonorowicz i Maja Ostaszewska będą mieli romans? - TYLKO U NAS

11.07.2017, godz. 13:45
Diagnoza, Adam Woronowicz
Adam Woronowicz promujący nowy serial TVN, "Diagnoza". foto: SUPEREXPRESS

Adam Woroniowicz jako Jan Artman w serialu "Diagnoza" odegra pierwsze skrzypce w nowej produkcji TVNu. Aktor wyznał w wywiadzie z "Super Expressem", że nieźle zamiesza w życiu Anny N. (Maja Ostaszewska). Czy będą mieli romans? Adam Woronowicz zdradza szczegóły serialu "Diagnoza"!

"Diagnoza" - nowy serial jesienią 2017 w TVN

Adam Woronowicz podczas spotkania prasowego na planie serialu "Diagnoza" uchylił "Super Expressowi" rąbka tajemnicy na temat serialu "Diagnoza". Aktor znany z m.in. "Chrztu" czy też "Paktu, wystąpi w nowej produkcji TVNu jako Jan Artman, lekarz zajmujący się przypadkiem Anny N, czyli Mai Ostaszewskiej.

Zobacz: Druga szansa 4 sezon. Maja Ostaszewska odchodzi z serialu? Co będzie z Lidką?

- Rzeczywiście jest tak, że ta historia będzie sukcesywnie odkrywana przed nami. Mam żonę, dwójkę dzieci, jestem chirurgiem, pracuję w Rybniku i cała historia zaczyna się w tym momencie, że przywieziona jest do naszego szpitala nasza główna bohaterka, Maja Ostaszewska, czyli Anna. Ratujemy jej życie i zaczyna się od tego cała akcja. Okazuje się, że być może coś nas więcej połączy...

Niestety, aktor nie chciał więcej ujawnić nam na ten temat. Zakończył wypowiedź na temat romansu z Mają Ostaszewską rozbawionym "zobaczymy". Czyżby Jan z serialu "Diagnoza" miał zdradzić swoją żonę? Zobaczymy już jesienią!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: