SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Diagnoza. Relacja z planu - ZDJĘCIA

Diagnoza. Relacja z planu - ZDJĘCIA

10.07.2017, godz. 18:00
Zobacz, kto wystąpi w serialu Diagnoza
Plan serialu "Diagnoza", na zdjęciu Maciej Zakościelny, Maja Ostaszewska foto: Tomasz Radzik/Super Express

W ostatni piątek wiele redakcji miało okazję, by udać się na plan zdjęciowy najnowszego serialu TVN "Diagnoza". Sama produkcja zawita na nasze ekrany niebawem, bo pod koniec wakacji. Na pierwszy sezon serialu zaplanowane jest 13 odcinków, ale od producentyki wiemy, że na tym nie skończą. Zobaczcie galerie z planu zdjęciowego i poznajcie postacie, które będą dla was na TVN już jesienią!

"Diagnoza" - nowy serial jesienią 2017 w TVN

Wiemy już, że zbliżający się wielkimi krokami nowy serial od TVN będzie miał premierę po wakacjach 2017. Wiemy też, że nie przystaną na jednym sezonie, więc na pewno będzie się działo! Rolę główną zagra Maja Ostaszewska, która wcieli się w Annę N. "Nie wiele mogę powiedzieć, bo zabrałabym radość widzom w odkrywaniu kolejnych kart, w rozpoznawaniu kim ona jest i o co tak naprawdę walczyła, o co chcesz walczyć [...] mogę powiedzieć, że kiedy się pojawia, widzimy bardzo zdeterminowaną osobę..." - powiedziała aktorka w wywiadzie.

Zobacz: Druga szansa 4 sezon. Maja Ostaszewska odchodzi z serialu? Co będzie z Lidką?

W oczy najbardziej rzuca się motyw tajemnicy, który będzie nam towarzyszył przez cały okres trwania serialu - "w związku z tym, że ten aspekt tajemnicy i kryminału jest taki ważny, to nie mogę również powiedzieć, jak przygotowywałam się do tej roli" - dodała Maja Ostaszewska. Powiedziała też, że cieszy ją wielobarwność postaci, którą gra, bo dzięki temu jest dla niej wyzwaniem, a zarazem przyjemnością w odgrywaniu. Zobaczcie, co więcej wiadomo o wschodzącej zza horyzontu premierze!

Zobaczcie też, jak prezentują się wszyscy aktorzy, którzy zagrają w serialu "Diagnoza":

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: