SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Diagnoza. Maja Ostaszewska na planie - ZDJĘCIA

Diagnoza. Maja Ostaszewska na planie - ZDJĘCIA

05.07.2017, godz. 13:45
Diagnoza, Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska na planie nowego serialu TVN "Diagonoza" foto: Akpa / TVN

Pewne już jest, że to właśnie Maja Ostaszewska zagra główną rolę w najnowszej produkcji stacji TVN. Serial będzie nosił nazwę "Diagnoza" i jak wskazuje nazwa programu, będzie nawiązywał do tematyki lekarskiej. Czy istnieje możliwość, że premierowa produkcja podbije serca widzów? Zobaczcie najświeższe zdjęcia z planu serialu "Diagnoza"!

Nowy serial "Diagnoza" po wakacjach 2017 w TVN

Jak nam wiadomo, zdjęcia do najnowszej produkcji ruszyły 20 kwietnia tego roku. Akcja serialu będzie się odbywać w Rybniku. Warto przypomnieć, że miasto dodatkowo zapłaciło producentom, by w scenariuszu pojawiało się wiele motywów związanych z nazwą miasta, w celu jego promocji. W roli głównej "Diagnozy" wystąpi Maja Ostaszewska, której niestety nie zobaczymy już w 4 sezonie serialu "Druga szansa".

Zobacz: Druga szansa 4 sezon. Maja Ostaszewska odchodzi z serialu? Co będzie z Lidką?

Okazuje się, że głównym celem nowego serialu TVN, jest spora waga do szczegółów oraz realności scen. Według relacji, jakie przyszły do nas z planu, jest to szczególnie ważne, kiedy nagrywane jest np. ujęcie z operacji. Naczelnymi lekarzami w "Diagnozie" są Maciej Zakościelny i Adam Woronowicz, którzy zostali przed zdjęciami przeszkoleni przez profesjonalnego chirurga, by odgrywane przez nich sceny nie odbiegały realizmem od prawdziwych operacji. Producent zapewnia, że mimo tematyki lekarskiej nie zabraknie humoru i szczegółów relacji bohaterów poza pracą.

Przeczytaj: Diagnoza. Kim jest Piotr Sadzik? Michał Czernecki o swojej postaci - WIDEO

Aktorka wystąpi jako Anna N., kobieta z amnezją, która trafia do szpitala w Rybniku. Producentka serialu "Diagnoza", która również odstępuje od "Drugiej szansy", Dorota Kośmicka-Gacke, zdradza:

- Nie pamięta tego ani kim jest, ani jak się nazywa, ani co się jej stało. Wszystko to jest owiane głęboką tajemnicą. Będziemy ją stopniowo odkrywać w kolejnych odcinkach serialu.

Więcej newsów: Diagnoza. Nowy serial TVN przebije "Na dobre i na złe"?

Wstępnie wiemy, że serial składać się będzie z 13 odcinków. W obsadzie "Diagnozy" zobaczymy na pewno Maję Ostaszewską, wcześniej wspomnianego Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza, oraz Sonię Bohosiewicz.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: