SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Diagnoza. Maciej Zakościelny zdradza sekrety serialu

Diagnoza. Maciej Zakościelny zdradza sekrety serialu

04.08.2017, godz. 14:15
Diagnoza, Jesień 2017
Diagnoza, Jesień 2017 foto: x-news

Sławny polski aktor, który zagra jedną z ważniejszych ról w nadchodzącym serialu "Diagnoza" zdradził w ostatnim wywiadzie troche tajemnic odnośnie serialu oraz tego, jak przygotowywał się do zostania profesjonalnym chirurgiem. Maciej Zakościelny w świecie telewizyjnym był już strażakiem, policjantem, a nawet żołnieżem! Sprawdźcie koniecznie, jak aktor z serialu "Diagnoza" nabywał doświadczenia na salach operacyjnych!

"Diagnoza" odcinek 1 już 5 września o godz. 21:30 w TVN

W wywiadzie dla światuseriali.pl na 20. rocznicy telewizji TVN Maciej Zakościelny opowiedział sporo o fabule serialu oraz o tym, jak przygotowywał się do roli chirurga:

- "Głównym wątkiem będzie historia kobiety, która traci pamięć i w wyniku wypadku, a przed tym jeszcze ma do załatwienia bardzo ważną życiową sprawę, która jest konsekwencją pewnych zachowań jeszcze z przeszłości. Myślę, że najciekawszą sprawą dla widza, będzie to, jaką historie ona odkryje po stopniowym odzyskiwaniu tej pamięci. Czy w ogóle uda jej się ją odzyskać to jeszcze nie wiadomo i widz też nie będzie wiedział. Myślę, że ciekawe również będzie to, że widzowi będzie się wydawało często, że jest przed akcją, ale zawsze będzie zmylany — będzie jakiś twist." - powiedział Maciej Zakościelny dla serwisu światseriali.pl

Zatem w jaki sposób aktor przygotował się do tak wielkiego projektu i tak ważnej roli?

- "Przeobrażenie się w lekarza było i cały czas jest trudne. Ten język medyczny, te zachowania lekarzy, ta mentalność, która tak naprawdę trzeba mieć w sobie, jeżeli podchodzimy do takiej postaci. Spokój i opanowanie, jakie mają, to działanie nie w pośpiechu a skupieniu jest dla lekarza bardzo ważne. Oczywiście każdy jest inny i inaczej zagra taką rolę. Cały czas chodzimy do szpitala, patrzymy na różne operacje i podpatrujemy chirurgów, żeby lepiej ich poznać." - dodał podekscytowany aktor.

Wierzymy, że efekt będzie powalał z nóg! Czy uważacie, że Maciej Zakościelny pasuje do roli lekarza? Dajcie znać, co myślicie!

Zobacz też: Gwiazdy na wakacjach. Gdzie odpoczywają serialowi ulubieńcy?

Przeczytaj też: Diagnoza. Będzie drugi sezon przed premierą pierwszego

Polecamy: Diagnoza. Maja Ostaszewska na planie - ZDJĘCIA

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: