SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Diagnoza. Komentarze aktorów po oficjalnej premierze serialu Diagnoza - WIDEO

Diagnoza. Komentarze aktorów po oficjalnej premierze serialu Diagnoza - WIDEO

11.08.2017, godz. 12:24
DIAGNOZA premiera
DIAGNOZA premiera foto: SUPEREXPRESS

Telewizyjna premiera serialu "Diagnoza" zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem gwiazdy obecne na wcześniejszym pokazie pierwszego odcinka opowiedziały o swoich wrażeniach. Okazuje się, że "Diagnoza" bardziej przypomina... film! Opowiadają: Weronika Rosati, Maja Ostaszewska, Sonia Bohosiewicz, Maciej Zakościelny i Antoni Królikowski.

"Diagnoza" odcinek 1 już 5 września o godz. 21:30 w TVN

Aktorzy serialu "Diagnoza" opowiedzieli o swoich wrażeniach związanych z wielką premierą. Dzięki wcześniejszemu pokazowi artyści mogli wstępnie stwierdzić, na ile dobrze poszła im wykonana praca. Okazuje się, że zebrali same pozytywne komentarze, a sama "Diagnoza" bardziej przypomina film, niż serial!

- Moja postać pojawia się pod koniec serii, więc trzeba dotrwać do końca. Myślę, że to nie będzie trudne dla widzów dlatego, że mnie bardzo wciągnął mimo, że nie znam historii. Do końca poznałam tylko swój wątek. (...) Mnie bardzo wciągnął ten pierwszy odcinek i bardzo mi się podoba sposób, w jaki ten serial jest filmowany. Jest bardziej jak film, niż jak serial - powiedziała Weronika Rosati, która szykuje się do zostania mamą.

- To rzeczywiście jest dla nas wyjątkowy dzień, jesteśmy bardzo podekscytowani. PIerwszy raz mieliśmy szansę zobaczyć, jak reagują widzowie i to w takim nietypowym dla serialu telewizyjnego anturażu, bo odbyła się tutaj premiera właściwie taka, jak kinowa, na dużym ekranie, co daje szansę uczestnictwa w tym, jak reagują właśnie widzowie. (...) - wyznała Maja Ostaszewska.

Zobacz też: Gwiazdy na wakacjach. Gdzie odpoczywają serialowi ulubieńcy?

Przeczytaj też: Diagnoza. Będzie drugi sezon przed premierą pierwszego

Polecamy: Diagnoza. Maja Ostaszewska na planie - ZDJĘCIA

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: