SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Diagnoza. Będzie drugi sezon przed premierą pierwszego

Diagnoza. Będzie drugi sezon przed premierą pierwszego

08.07.2017, godz. 15:00
Diagnoza, nowy serial TVN, zdjęcia z planu
Diagnoza, nowy serial TVN foto: x-news

Producenci serialu "Diagnoza" dopiero od niedawna rozpoczęli zdjęcia do pierwszego sezonu, a już możemy podejrzewać, że mają wobec jesiennego hitu TVN wielkie plany. W ostatni piątek (07.07.2017) odbyły się zdjęcia na planie filmowym najnowszej produkcji, która zawita na nasze ekrany już tej jesieni. Jak to podczas wizyty na planie, nie obyło się bez wywiadów z gwiazdami i samym producentem. Co nowego wiemy? Sprawdźcie, co ciekawego udało nam się dowiedzieć!

"Diagnoza" - nowy serial jesienią 2017 w TVN

Zapewne wielu fanów produkcji TVN czeka niecierpliwie na najnowszy serial z ich ulubionymi gwiazdami. Z relacji z planu wiemy, że serial będzie wielką produkcją! Jak powiedziała sama producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke:

"W pierwszym sezonie będzie się sporo działo, a później w drugim będzie tego jeszcze wiecej. Emocji na pewno nie zabraknie!" - dodała główna producentka serialu.

Zobacz: Druga szansa 4 sezon. Maja Ostaszewska odchodzi z serialu? Co będzie z Lidką?

Z tego wynika, że z nadchodzącym programem są związane poważne plany i na antenie zostanie na bardzo długo. Akcja "Diagnozy" będzie miała miejsce w Rybniku. W roli głównej w nowym serialu TVN wystąpi Maja Ostaszewska, której niestety nie zobaczymy już w 4 sezonie serialu "Druga szansa". Na pierwszy sezon zaplanowane jest 13 odcinków, ale jak widać, w przyszłości zobaczymy ich o wiele więcej. Co myślicie o nowym serialu TVN? My już nie możemy się doczekać!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: