SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dama w czarnym welonie. Clara zmienia tożsamości i szykuje zemstę na Adelaide

Dama w czarnym welonie. Clara zmienia tożsamości i szykuje zemstę na Adelaide

27.08.2015, godz. 07:20
Dama w czarnym welonie. Clara (Miriam Leone), Guido (Lino Guanciale)
Dama w czarnym welonie. Clara (Miriam Leone), Guido (Lino Guanciale) foto: www.ladamavelata.rai.it

Mroczne sekrety w serialu "Dama w czarnym welonie", tajemnicze samobójstwo Clary (Miriam Leone), która tak naprawdę żyje i plan zemsty na wszystkich tych, którzy ją skrzywdzili. W 11 odcinku "Damy w czarnym welonie" kilka tygodni po swojej śmierci Clara w przebraniu wraca do swojego pałacu. Czy Guido (Lino Guanciale) dowie, że jego żona żyje i padła ofiarą napadu, który był częścią spisku ciotki Adelaide (Lucrezia Lante della Rovere)? W nowym odcinku "Damy w czarnym welonie" Clara jest coraz bliżej odkrycia intrygi Adelaide i swojego kuzyna Cornelia (Andrea Bosca), którzy myślą, że wreszcie się jej pozbyli...

"Dama w czarnym welonie" odcinek 11 - czwartek, 27.08.2015, o godz. 9.55 i powtórka w sobotę, 29.08.2015, o godz. 18.25

Śmierć Clary z serialu "Dama w czarnym welonie" została ukartowana przez członków jej rodziny. Adelaide i Cornelio od lat robili wszystko, by Clara zniknęła z ich życia i by mogli przejąć cały majątek jej zmarłego ojca, hrabiego Vittorio Grandi (Luciano Virgilio).

Kiedy w 10 odcinku "Damy w czarnym welonie" policja nie znajduje w rzece zwłok Clary, wszyscy są przekonani, że chora psychicznie hrabina popełnila samobójstwo. Guido nie może się pogodzić ze śmiercią żony. Już raz bowiem w podobnych okolicznościach stracił ukochaną - jego pierwsza żona Amelie (Giusy Buscemi) też zginęła tragiczną śmiercią.

Przeczytaj: Dama w czarnym welonie. Streszczenia wszystkich 12 odcinków Damy w czarnym welonie

Guido nawet nie podejrzewa, że Clara żyje, znalazła schronienie w domu zakonnym i urodziła jego syna, Matteo. W 11 odcinku "Damy w czarnym welonie" Clara postanawia dowiedzieć się kto tak naprawdę chciał ją zabić. Domyśla się bowiem, że to ciotka i kuzyn podawali jej truciznę, żeby wywołać u niej chorobę psychiczną i zamknąć ją w psychiatryku.

Zobacz: Dama w czarnym welonie. Gdzie obejrzeć odcinki Damy w czarnym welonie online za darmo w internecie?

Clara kontynuuje prywatne śledztwo w pałacu, ukrywając swoją prawdziwą tożsamość przed krewnymi, mężem i córką. Przyjmuje posadę nauczycielki muzyki małej Aurory (Emma Orlandini)

Wkrótce, nie mogąc znieść rozpaczliwych płaczów córki, która wciąż przeżywa jej śmierć, wyznaje jej prawdę. Prosi ją jednak, by nikomu nie mówiła o tym, że żyje. Później Clara wprowadza w życie swój plan zemsty na Adelaide i Cornelio. Chce doprowadzić ich do obłędu, udając nawiedzającego posiadłość ducha, który przybył ich straszyć za dawne grzechy.

Jednocześnie nie przestaje wątpić w Guido, którego podejrzewa o zdradę i udział w spisku jej krewnych. Co prawda nie ma żadnych dowodów na to, że mąż chciał ją zabić i zamordował swojego przyjaciela Ludovica (Felix Gomez), ale serce podpowiada jej, że tak właśnie było...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: