SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dama w czarnym welonie. Napad na Clarę i tajemnicze samobójstwo!

Dama w czarnym welonie. Napad na Clarę i tajemnicze samobójstwo!

21.08.2015, godz. 08:00
Dama w czarnym welonie. Clara (Miriam Leone), Guido (Lino Guanciale)
Dama w czarnym welonie. Clara (Miriam Leone), Guido (Lino Guanciale) foto: www.ladamavelata.rai.it

Czy Clara (Miriam Leone) z serialu "Dama w czarnym welonie" dowie się, że ciotka Adelaide (Lucrezia Lante della Rovere) chce ją zabić? W 10 odcinku "Damy w czarnym welonie" Clara odkrywa, że ktoś podaje jej truciznę, ale zaczyna podejrzewać, że to Guido (Lino Guanciale) próbuje się jej pozbyć.  Przerażona ucieka do San Leonardo! Podczas ucieczki Clary dochodzi do tragedii - zostaje zaatakowana przez nieznanego sprawcę i wrzucona do rzeki. Śmierć Clary jest ciosem dla Guida. Tym bardziej, że śledczy stwierdzają, że kobieta popełniła samobójstwo...

"Dama w czarnym welonie" odcinek 10 - piątek, 21.08.2015, o godz. 9.55 w TVP1

Intrygi bezdusznej Adelaide przynoszą wreszcie spodziewany skutek! Ciotka Clary, która po śmierci jej ojca, hrabiego Vittoria Grandi (Luciano Virgilio) knuła jak pozbyć się znienawidzonej siostrzenicy i przejąć cały jej majątek wreszcie osiąga swój cel. W 10 odcinku "Damy w czarnym welonie" wszyscy są przekonani, że Clara nie żyje...

Zobacz: Dama w czarnym welonie. Streszczenia wszystkich 12 odcinków Damy w czarnym welonie

Ale prawda jest zupełnie inna. Kiedy bowiem Clara odkrywa, że jej złe samopoczucie jest wynikiem działania trucizny, domyśla się, że ktoś próbuje ją zabić. A ponieważ ostatnio w jej małżeństwie z Guido nie działo się najlepiej, to właśnie ukochany znajduje się w jej kręgu podejrzeń. 

Strach przed tym, że Guido w końcu ją zabije zmusza Clarę do ucieczki do San Leonardo. Gdy jej plany zostają odkryte przez Guido, mąż wyrusza za nią w pościg. Chce wyjaśnić żonie, że jej podejrzenia są niedorzeczne, że przecież nigdy nie zrobiłby jej krzywdy.

Przerażona Clara podczas ucieczki zostaje zaatakowana przez nieznanego sprawcę i wrzucona do rzeki. Poszukiwania kobiety nie przynoszą efektu. W końcu śledczy zamykają sprawę, sugerując, że popełniła ona samobójstwo.

Przeczytaj: Dama w czarnym welonie. Gdzie obejrzeć odcinki Damy w czarnym welonie online za darmo w internecie?

Guido jest zdruzgotany i nie może zrozumieć, dlaczego ukochana targnęła się na swoje życie. Nie wie, że Clara żyje. Została bowiem przez kogoś uratowana i trafiła do domu zakonnego. Tam, pod opieką sióstr, dochodzi do siebie.

Kilka tygodni później podejmuje decyzję, by w przebraniu odwiedzić rodzinny dom i odkryć, kto próbował ją zabić. Cały czas jest przekonana, że to Guido był we wszystko zamieszany, bo chciał przejąć San Leonardo.

Czy Clara dowie się, że sprawcą jej wszystkich nieszczęść jest ciotka Adelaide? O tym widzowie przekonają się dopiero w ostatnim 12 odcinku "Damy w czarnym welonie".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: