SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Daleko od noszy. Znamy szczegóły nowych odcinków

Daleko od noszy. Znamy szczegóły nowych odcinków

28.02.2017, godz. 13:00
Daleko od noszy Hanna Śleszyńska, Paweł Wawrzecki, Katarzyna Glinka
Daleko od noszy Hanna Śleszyńska, Paweł Wawrzecki, Katarzyna Glinka foto: Polsat

Wielki powrót "Daleko od noszy"! Po zakończeniu emisji sześć lat temu, nadszedł czas, by znany, polski serial komediowy powrócił na ekrany. Tym razem, już pod nieco zmodyfikowanym tytułem - "Daleko od noszy - reaktywacja". Co wydarzy się w kontynuacji parodii polskiej służby zdrowia?

"Daleko od noszy - reanimacja" w sobotę 4 marca 2017, o godz. 16.15 w Polsacie

Ekipę szpitala w serialu "Daleko od noszy" czekają kolejne przygody, które jak niegdyś, zapewne rozbawią wiernych widzów do łez! Bohaterów czekają, jak podaje "Tele Tydzień", między innymi Ogólnopolski Konkurs na Pacjenta Roku - czyżby pacjent Nowak (Bogusław Kaczmarczyk) miał szansę na wygraną? - i zmiany w personelu... Do obsady dołączy kilka nowych twarzy.

Zobacz: Dalelko od noszy. Doda jako Anielka. Kim będzie jej bohaterka?

W serialu, ku rozpaczy wielu, zabraknie Kariny granej przez  śp. Annę Przybylską, za to reszta "starej" obsady pozostanie bez zmian. Siostra Basen (Hanna Śleszyńska) klasycznie usłuży pomocą, Dr Wstrząs (Krzysztof Tyniec) przeżyje wstrząs na wieść, że dr Kidler (Paweł Wawrzecki) ostrzy sobie zęby na stanowisko ordynatora, nie zabraknie siostry Basi (Agnieszka Suchora), ordynatora Łubicza (Krzysztof Kowalewski), salowego Basena (Piotr Gąsowski).

Z nowych twarzy, pojawi się Katarzyna Glinka jako siostra Rita, Michał Lewandowski odegra jej narzeczonego Kubę, za to Andrzej Nejman odtworzy brata Basena, Oskara. Dołączy do nich Dorota 'Doda' Rabczewska w roli Anieli, kierowcy sanitarki. Może być to niezastąpiony widok... Szczególnie, że gościnnie odwiedzi ich Wiedźmin (w tej roli Daniel Olbrychski). Cyrk na kółkach!

Przeczytaj: Daleko od noszy - reaktywacja: "Nikt nie zastąpi Ani Przybylskiej"

Ordynator Łubicz zostanie nominowany na ministra zdrowia i właśnie wtedy dr Kidler ułoży sobie plan przejęcia władzy w szpitalu. Plany pokrzyżuje mu wieść o kobiecie, która ma przejąć stanowisko ordynatora!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: