SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Daleko od noszy - reaktywacja: "Nikt nie zastąpi Ani Przybylskiej"

Daleko od noszy - reaktywacja: "Nikt nie zastąpi Ani Przybylskiej"

19.11.2016, godz. 04:00
ANNA PRZYBYLSKA, PAWEŁ WAWRZECKI
ANNA PRZYBYLSKA, PAWEŁ WAWRZECKI foto:

To już pewne! Powstaną nowe odcinki "Daleko od noszy". Za kilka dni ruszą prace. W obsadzie zabraknie jednak Ani Przybylskiej (?36 l.), wcielającej się w postać doktor Karinki. Aktorka zmarła dwa lata temu, przegrywając walkę z rakiem trzustki. Scenarzyści po wielu rozmowach i konsultacjach zdecydowali się usunąć jej postać z serialu.

Po pięciu latach ekipa serialu wraca na plan, o czym poinformował reżyser Krzysztof Jaroszyński (63 l.). - A więc będzie "Daleko od noszy - Reaktywacja"! Umowa podpisana, aktorzy czekają, od końca listopada zdjęcia. Będę, na ile to możliwe, informował was o działaniach - powiedział twórca serialu.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Co się wydarzy w nowym sezonie Przyjaciółek?

Kiedy pojawiły się pierwsze informacje o próbach kontynuacji serialu, natychmiast zaczęły się spekulacje, która z aktorek mogłaby zastąpić Anię Przybylską. Wcześniej to właśnie ona zastąpiła Aleksandrę Woźniak (41 l.). "Super Express" dowiedział się, że w nowych odcinkach ta bohaterka zniknie z wizji. - Postać została całkowicie usunięta ze scenariusza. Żadna z aktorek nie spełniła naszych oczekiwań, by móc godnie zastąpić Anię, dlatego wątek młodej lekarki nie się pojawi - usłyszeliśmy.

Premiera nowych odcinków najprawdopodobniej wiosną przyszłego roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: