SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Daleko od noszy. Będą nowe odcinki serialu. Kto zastąpi Annę Przybylską?

Daleko od noszy. Będą nowe odcinki serialu. Kto zastąpi Annę Przybylską?

15.06.2016, godz. 02:00
ANNA PRZYBYLSKA, PAWEŁ WAWRZECKI
ANNA PRZYBYLSKA, PAWEŁ WAWRZECKI foto:

Serial "Daleko od noszy" powraca na ekrany po pięciu latach nieobecności. Niestety, spośród plejady gwiazd zabraknie tej jednej - Anny Przybylskiej (+36 l.). Czy producenci na jej miejsce zatrudnią nową aktorkę? Paweł Wawrzecki (66 l.), który w serialu gra doktora Kidlera, w rozmowie z "Super Expressem" mówi wprost: Nikt nie zastąpi Ani!

- Kochani Sympatycy serialu!!! Właśnie ruszają rozmowy dotyczące premierowych odcinków "Daleko od noszy" - poinformował reżyser serialu Krzysztof Jaroszyński (63 l.).

Patrz: Anna Przybylska w serialu Komisarz Alex! To to była jej ostatnia rola

Przed nim jednak niemałe wyzwanie. Reżyser będzie musiał znaleźć aktorkę, która zastąpi zmarłą przed dwoma laty Annę Przybylską. Aktorka w serialu wcielała się w niezwykle seksowną doktor Karinę. Paweł Wawrzecki, który z Anią był bardzo zaprzyjaźniony, nie wyobraża sobie jednak takiej sytuacji.

- Jeżeli pan Jaroszyński zdecydował się na kontynuację "Daleko od noszy" to z tymi samymi ludźmi, którzy byli, i na pewno będzie doktor Kidler, którego grałem - mówi nam Wawrzecki.

Patrz: Miodowe lata. Powrót kultowego serialu z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem

- Nie wiem, kto mógłby zastąpić Anię. Ona jest trudna do zastąpienia. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale ona taka była. Ona była naszym kolorem i duszą. Wielka szkoda, że nie ma jej już z nami. Jak to mówią: "Nie chce się, a żyć trzeba" - dodaje ze smutkiem w głosie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: