SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Cezary Pazura aktorem 25-lecia Super Expressu

Cezary Pazura aktorem 25-lecia Super Expressu

22.11.2016, godz. 22:43
Cezary Pazura, Edyta Pazura
Cezary Pazura, Edyta Pazura foto:

Czytelnicy zadecydowali! W plebiscycie na aktora 25-lecia "Super Expressu" wygrał Cezary Pazura! Aktor, którego dobrze znacie z seriali takich jak "Aż po sufit", "Powiedz TAK!" i kultowego "13 posterunku" jest Waszym ulubieńcem! Sprawdźcie z kim konkurował Cezary Pazura i co powiedział odbierając nagrodę od czytelników "Super Expressu".

Cezary Pazura aktorem 25-lecia "SUPER EXPRESSU"

Trwa Gala 25-lecia Super Expressu, a na niej przyznawane są nagrody, które czytelnicy przyznali swoimi głosami. W kategorii "Aktor 25-lecia Super Expressu" bezkonkurencyjny okazał się Cezary Pazura. O głosy czytelników walczyli także: Teresa Lipowska, Artur Żmijewski, Cezary Żak i Tomasz Kot.

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek!

- Powiem szczerze, że w życiu miałem różne chwile. Wyobrażałem sobie, że odbieram Oskary i wiedziałem już co powiem. Wczoraj wchodziłem na stronę Super Expressu i prowadziła Teresa Lipowska. Jestem zaskoczony. To zaskoczenie właśnie sprawia, że nie wiem co powiedzieć. Chciałbym powiedzieć redaktorowi naczelnemu i tym, którzy na mnie głosowali - powiedział Cezary Pazura odbierając nagrodę z rąk Katarzyny Cichopek i Ewy Lampart.

Oddaliście głos na Cezarego Pazurę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: