SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Zmiana aktora grającego Eugeniusza Bodo. Dlaczego Tomasz Schuchardt zastąpił Antoniego Królikowskiego?

Bodo. Zmiana aktora grającego Eugeniusza Bodo. Dlaczego Tomasz Schuchardt zastąpił Antoniego Królikowskiego?

03.04.2016, godz. 20:44
Bodo. Premiera serialu o Eugeniuszu Bodo
Bodo. Premiera serialu o Eugeniuszu Bodo foto: AKPA

W serialu "Bodo" w rolę głównego bohatera Eugeniusza Bodo wcielili się Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. Dlaczego w produkcji o słynnym gwiazdorze przedwojennego polskiego kina oraz teatru rozrywkowego dwóch aktorów gra jednego bohatera? To proste! "Bodo" to obraz aż 30 lat życia słynnego aktora i wokalisty!

"Bodo" odcinek 5 nowego serialu w TVP1 w niedzielę, 3.04.2016, o godz. 20.25

Życie Eugeniusza Bodo było barwne, pełne muzyki, romansów i znajomości. W nowym serialu TVP1 w postać głównego bohatera wcieliło się dwóch aktorów Antoni Królikowski (młody Bodo w odcinkach 1-4) i Tomasz Schuchardt (dojrzały Bodo w odcinkach 5-13).

Zobacz: Bodo. Antek Królikowski ujawnia kulisy serialu o Eugeniuszu Bodo

- Jeden aktor nie jest w stanie zagrać trzydziestu lat swojego życia. Paradoksalnie, zarówno Antek Królikowski, jak i Tomek Schuchardt są w podobnym wieku. Dzieli ich różnica czterech lat. Ale oni mają zupełnie inne dusze - jeden ma duszę dojrzałą, a drugi ciągle jest 15-letnim chłopcem - wyjaśnia producent serialu, Michał Kwieciński.

Przeczytaj: Bodo. Bohaterowie serialu o Eugeniuszu Bodo. Kto w obsadzie?

Antoni Królikowski , który wciela się w młodego Bodo zdradza, że jego wcielenie zdecydowanie różni się od roli Tomasza.

- Mój młody Bodo od zera walczy z przeciwnościami losu. Chce udowodnić bliskim, że jest coś wart, że potrafi tańczyć, śpiewać i oddaje całego siebie w próbach aktorskich, od których zaczęła się kariera Eugeniusza - mówi aktor.

Na ekranie pojawi się też wiele innych gwiazd: Roma Gąsiorowska, Piotr Żurawski Agnieszka Wosińska, Piotr Szwedes, Piotr Głowacki, Magdalena Stużyńska, Bartłomiej Kasprzykowski, Stefan Pawłowski, Józef Pawłowski, Anna Próchniak, Edyta Herbuś, Patricia Kazadi. Będziecie oglądać?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN serialu "Bodo" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: