SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Tomasz Schuchardt zamiast Antoniego Królikowskiego w roli Eugeniusza Bodo. Będzie lepszy?

Bodo. Tomasz Schuchardt zamiast Antoniego Królikowskiego w roli Eugeniusza Bodo. Będzie lepszy?

03.04.2016, godz. 20:04
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt)
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt) foto: Akpa, East News

Tomasz Schuchardt w "Bodo" od 5 odcinka serialu wciela się w głównego bohatera, Eugeniusza Bodo, największego aktora dwudziestolecia międzywojennego, który był także tancerzem i wokalistą. Zastąpił w tej roli Antoniego Królikowskiego który gra młodego Bodo. Jeśli serial "Bodo" odniesie sukces, to Tomasz Schuchardt na pewno zdobędzie olbrzymią popularność. Kim jest Tomasz Schuchardt? W jakich serialch i filmach zagrał wcześniej? Czy aktor z "Bodo" ma żonę?

"Bodo" odcinek 5 - niedziela, 3.04.2016, o godz. 20.25 w TVP1

"Bodo" to serialowa biografia Eugeniusza Bodo, składająca się z 13 odcinków historia życia i kariery jednego z największych gwiazdorów lat 20. i 30., aktora, reżysera, wokalisty i tancerza. Filmy i spektakle teatralne z jego udziałem przyciągały tłumy widzów, a jego piosenki jak choćby "Umówiłem się z nią na dziewiątą" czy „Ach, te baby”, śpiewała cała Polska

Przeczytaj: Bodo. Tomasz Schuchardt i jego żona Kamila Kuboth grają razem w serialu Bodo

Eugeniusza Bodo kochały zwłaszcza kobiety. Publiczność uwielbiała go za charyzmę i urok osobisty. Tomasz Schuchardt w serialu "Bodo" gra w odcinkach od 5 do 13. Wcześniej w postać gwiazdora wcielał się w Antoni Królikowski.

Aktor grający "Bodo" nie ukrywa, że ta rola jest dla niego wyzwaniem, musiał bowiem zmierzyć się z legendą swojego bohatera. Nie jest gotowy na popularność, którą niesie ze sobą rola Eugeniusza Bodo.

Jeżeli się wydarzy, że będzie wielka popularność po tym serialu, to będę się z nią mierzył. Ale jeżeli się nie wydarzy, to też się nie nastawiam, że coś stracę przez to. Może być to jednak bardzo popularny serial – przyznał Tomasz Schuchardt w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Patrz: Bodo. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt w nowym serialu TVP1. Dlaczego Eugeniusza Bodo gra dwóch aktorów?

Kim jest Tomasz Schuchardt, aktor, który gra Eugeniusza Bodo w serialu "Bodo"?

30-letni Tomasz Schuchardt to jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. W 2009 roku ukończył PWST w Krakowie. Rok później podczas 35. Festiwalu w Gdyni odebrał nagrodę za główną rolę męską w filmie "Chrzest" Marcina Wrony.

Ale to nie jedyne wyróżnienie w jego dorobku. Otrzymał nagrodę im. Andrzeja Nardellego za najlepszy debiut aktorski, za rolę Jakuba w spektaklu "Bramy raju" granym na scenie Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.

W 2012 roku za drugoplanową rolę męską - Wojciecha Fokusa Alszerwa - w filmie "Jesteś Bogiem" dostał nagrodę na 37. Gdynia Film Festival. W grudniu 2015 nominowany do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rolę w filmie "Mur".

Grał w takich hitowych filmach jak m.in. "Karbala", "Miasto 44". Pojawił się też w serialach: "Ratownicy" (jako  Staszek Tarnowski), "Układ warszawski "(Robert Kruczek), "Misja Afganistan" (porucznik "Żądło"), "Głęboka woda" (Borys).

Tomasz Schuchardt jest żonaty. 2 maja 2015 roku wziął ślub  młodą aktorką – Kamilą Kuboth (grała Lucynę w "Na dobre i na złe" i Asię w serialu "Przyjaciółki").

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN serialu "Bodo" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: