SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Tomasz Schuchardt i jego żona Kamila Kuboth grają razem w serialu Bodo

Bodo. Tomasz Schuchardt i jego żona Kamila Kuboth grają razem w serialu Bodo

03.04.2016, godz. 18:36
Tomasz Schuchardt i jego żona Kamila Kuboth
Tomasz Schuchardt i jego żona Kamila Kuboth foto: AKPA

Tomasz Schuchardt w serialu "Bodo" wciela się w postać dorosłego już Eugeniusza Bodo. W 5 odcinku "Bodo" Eugeniusz przechodzi metamorfozę i właśnie dlatego Schuchardt zastępuje Antoniego Królikowskiego. Aktor ma okazję zagrać u boku swojej prawdziwej żony. Kamila Kuboth w 5 odcinku "Bodo" gra Mirę Zimińską, artystkę warszawskiego teatru "Qui Pro Quo".

"Bodo" odcinek 5 - niedziela, 3.04.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Tomasz Schuchardt i Kamila Kuboth w "Bodo" grają parę przyjaciół, którzy w 1920 roku poznają się w "Qui Pro Quo", teatrze prowadzonym przez dyrektora Jerzego Boczkowskiego (Piotr Szwedes). Prywatnie aktorzy od prawie roku są małżeństwem. Ślub wzięli 2 maja 2015 roku po siedmiu latach bycia razem.

Patrz: Bodo. Tomasz Schuchardt w roli dorosłego Eugeniusza Bodo w nowym serialu. Kim jest aktor?

Serialowy Eugeniusz Bodo i jego żona nie ukrywają, że chcą, by ich rodzina się powiększyła i już starają się o dziecko. - Udało się nam wziąć kredyt i kupiliśmy pierwsze w życiu mieszkanie. Teraz mamy własne 50 metrów - wyznał Tomasz Schuchardt w rozmowie z magazynem "Show".

Małżonkowie planują zostać rodzicami najszybciej jak to tylko będzie możliwe. - Chcemy to zrobić jako świadomi ludzie. Chociaż wiele osób mówi mi, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu - dodał Schuchardt.

Przeczytaj: Bodo. Dlaczego Eugeniusza Bodo gra dwóch aktorów?

Prytwanie Tomasz Schuchardt wychowywał się w wielodzietnej rodzinie (ma dwie siostry i brata) i dlatego chciałby mieć więcej niż jedno dziecko.

W 5 odcinku "Bodo" 21-letni Eugeniusz Bodo wciąż występuje na deskach "Qui Pro Quo" gdzie jedną z jego partnerek w programie estradowym jest Mira Zimińska.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN serialu "Bodo" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: