SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Serial o Eugeniuszu Bodo porażką TVP1

Bodo. Serial o Eugeniuszu Bodo porażką TVP1

18.06.2016, godz. 14:45
Bodo. Antoni Królikowski, Patricia Kazadi, Tomasz Schuchardt
Bodo. Antoni Królikowski, Patricia Kazadi, Tomasz Schuchardt foto: AKPA

Serial "Bodo" miał być hitem TVP, tak jak "Anna German"! Niestety oglądalność "Bodo" spadała z odcinka na odzinek. Serial o Eugeniuszu Bodo, największym gwiazdorze dwudziestolecia międzywojennego, gromadził przed telewizorami średnio tylko 3,5 mln widzów. To porażka Telewizji Polskiej, biorąc pod uwagę fakt, że serial "Anna German" oglądało ponad 6 mln widzów. "Bodo" nie może się też równać z emitowanym rok temu 9 sezonem "Rancza", który przyciągnął prawie 7 mln Polaków.

Wyniki oglądalności "Bodo" nie pozostawiają wątpliwości, że serial, który był typowany na największy hit wiosennej ramówki wszystkich stacji telewizyjnych w Polsce poniósł porażkę!

Serial "Bodo" z odcinka na odcinek oglądało coraz mniej widzów. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl premierowy 1 odcinek "Bodo" zobaczyło w TVP1 3,8 mln osób. Drugi obejrzało już 3,45 mln widzów, przy trzecim widownia spadła aż do 3,2 mln osób, a potem było jeszcze gorzej.

Patrz: Bodo. Praca na planie serialu Bodo nie należy do łatwych - WIDEO

Produceni "Bodo" liczy na to, że serial o losach Eugeniusza Bodo, słynnego aktora, wokalisty i artysty kabaratego lat 20. i 30. powtórzy sukces rosyjskiej produkcji o Annie German, w której główną rolę zagrała Joanna Moro.  "Bodo" zostaje jednak daleko w tyle za serialem "Anna German", który był emitowany w TVP1 od lutego do maja 2013 roku i zgromadził przed telewizorami średnio 6,3 mln widzów. 

Przeczytaj: Bodo. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt w roli głównej. Dlaczego Eugeniusza Bodo gra dwóch aktorów?

"Bodo" miał być hitem, ale widzom nie spodobały się sztuczne dialogi i aktorzy, którzy wcielili się w rolę tytułowego bohatera. Z dyskusji fanów seriali można wywnioskować, że ich zdaniem Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt mieli za mało czasu na przygotowania i nie potrafili z przekonaniem odegrać roli najbardziej charyzmatycznego człowieka tamtych czasów. Szkoda, bo zapowiadało się bardzo ciekawie...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: