SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Praca na planie serialu Bodo nie należy do łatwych - WIDEO

Bodo. Praca na planie serialu Bodo nie należy do łatwych - WIDEO

20.03.2016, godz. 09:45
Bodo. Antoni Królikowski, Patricia Kazadi, Tomasz Schuchardt
Bodo. Antoni Królikowski, Patricia Kazadi, Tomasz Schuchardt foto: AKPA

Polubiliście serial "Bodo"? Już dziś w TVP1 3 odcinek serialu o Eugeniuszu Bodo, a my mamy dla Was wideo z prób. Jak powstaje serial? To kilkugodzinne mordercze treningi na sali! Na ekranie nie brakuje tańca i śpiewu, a to aktorzy muszą opanować do perfekcji. Serialowa Trudi, czyli Magdalena Stużyńska i Żwirski, czyli Bartek Kasprzykowski pokazali, jak wyglądają ich wspólne przygotowania do występów przed kamerą.

Zobaczcie jak Magdalena Stużyńska-Brauer, Bartek Kasprzykowski i Marek Kaliszuk przygotowywali się do występu! Efekty w niedzielę o 20:25 w TVP1!

Opublikowany przez Bodo serial TVP na 19 marca 2016

Oglądacie serial "Bodo"? Zobaczcie jak wygląda praca na planie najnowszej produkcji TVP1. Nie jest łatwo. Magdalena Stużyńska i Bartłomiej Kasprzykowski uchylili rąbka tajemnicy i pokazali, jak wyglądają ich próby.

Przeczytaj: Bodo. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt w roli głównej. Dlaczego Eugeniusza Bodo gra dwóch aktorów?

Jest trudno. To nie są łatwe rzeczy. To są rzeczy muzycznie trudne, albo wokalnie trudne. Ale my lubimy jak jest trudne. Dużo aktorów, dużo muzyki, dużo tańca - zapewnia serialowa Trudi.

Za choreografię w serialu odpowiada Agustin Egurrola, możecie więc być pewni, że aktorzy mieli równie trudne treningi, co uczestnicy "Tańca z Gwiazdami". Ale było warto! Efekt końcowy, jest zudumiewający!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: