SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Opinie o serialu o Eugeniuszu Bodo. Antoni Królikowski oczarował prawie 4 mln widzów

Bodo. Opinie o serialu o Eugeniuszu Bodo. Antoni Królikowski oczarował prawie 4 mln widzów

07.03.2016, godz. 11:30
Bodo. Eugeniusz Bodo (Antoni Królikowski), Ada (Anna Pijanowska)
Bodo. Eugeniusz Bodo (Antoni Królikowski), Ada (Anna Pijanowska) foto: EAST NEWS

"Bodo" zapowiada się na hit wiosny 2016 w TVP1! Po emisji 1 odcinka "Bodo" widzowie rozpływają się w zachwytach nad serialem o Eugeniuszu Bodo. Przeważają bardzo pochlebne opinie i komentarze o "Bodo". Świetne recenzje zbiera także Antoni Królikowski, który w pierwszych czterech odcinkach gra Eugeniusza Bodo. Widzowie chwalą go za doskonałą grę aktorską i umiejętności taneczne. Wyniki oglądalności "Bodo" wskazują, że serial był hitem w telewizji. Obejrzało go blisko 4 mln widzów.

"Bodo" nowy serial w TVP1 w każdą niedzielę o godz. 20.25 w TVP1

Premiera serialu "Bodo" wzbudziła ogromne zaintersowanie widzów. Potwierdzają to wyniki oglądalności 1 odcinka "Bodo". Wygląda na to, że Polakom bardzo spodobał się serial o Eugeniuszu Bodo, aktorze, tancerzu i wokaliście, który był największa gwiazdą filmu i teatru międzywojennej Polski. Premierę "Bodo" obejrzało ponad 3,8 mln widzów.

Przeczytaj: Bodo. Obsada serialu, bohaterowie i aktorzy - kto jest kim w Bodo?

Świadczą o tym komentarze, którymi internauci dzielą się na oficjalnym profilu fanpagu na Facbooku. Po emisji 1 odcinka "Bodo" jest mnóstwo opinii widzów zachwyconych nie tylko doborem obsady aktorskiej, ale także realizacją serialu - zdjęciami plenerowi w Łodzi, muzyką, scenografią, układami choreograficznymi.

Twórców "Bodo" na pewno cieszą doskonale opinie, ale powody do dumy ma zwłaszcza Antoni Królikowski, który od pierwszego odcinka gra 16-letniego Eugeniusza Bodo. Widzowie są zachwyceni grą Królikowskiego, bo ich zdaniem 27-letni aktor świetnie pokazał na ekranie rozterki swojego bohatera, który marzy o tym, by wbrew woli swojej matki Doroty (Agnieszka Wosińska) zostać aktorem.

Patrz: Bodo. Gdzie był kręcony serial o Eugeniuszu Bodo?

"Bodo" - opinie, komentarze o serialu

/Wszystkie wpisy pochodzą z Facebooka "Bodo". Pisownia oryginalna/


- Jestem pod ogromnym wrażenie pierwszego odcinka, bo był rewelacyjny. Zachęcam do oglądania, bo warto tych którzy jeszcze nie są przekonani czy obejrzeć czy nie.

- 1 odcinek "Bodo" zachęcający. Dobre tempo, dobre stylizacje, dobre aktorstwo. Antek Królikowski sympatyczny i wiarygodny. Do tego kochana, stara Łódź i inne pokrewne klimaty. Dla mnie miodzio

- Bardzo dobra rola Królikowskiego! Naprawdę jestem pod wrażeniem. Scenografia i muzyka super. Mam nadzieję, żę będzie tylko coraz ciekawiej! Brawo!

- Lubiłam, zanim obejrzałam. Teraz uwielbiam! Wreszcie pięknie dopracowany serial, cudowni aktorzy, o scenografii i kostiumach nie wspomnę! Prawdziwa historia oddech od tasiemców o niczym.

- Pierwszy odcinek i już robi niesłychane wrażenie! Klimat starego kina został pięknie uchwycony, jak i jego atmosfera. Jednak to gra aktorska Antka Królikowskiego wywarła na mnie ogromne wrażenie. Uchwycenie rozterek młodego człowieka borykającego się z wymaganiami postanowionymi przez rodziców, a pragnieniem spełnienia swoich marzeń udało mu się znakomicie. Jego kreacja młodego Bodo jest godna pochwały i podziwu

- Zapowiada się rewelacyjny serial , super obsada , piękna scenografia, Antek Królikowski gra wspaniale , niepowtarzalna atmosfera lat 20-tych.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: