SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo online ostatni odcinek 13 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Bodo online ostatni odcinek 13 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

22.05.2016, godz. 19:14
Eugeniusz Bodo
Eugeniusz Bodo Amant.04 foto:

"Bodo" ostatni odcinek 13 online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Bodo" odcinek 13 ostatni w TVP1 w niedzielę, 29.05.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji 13 odcinek "Bodo" w internecie płatny. Po emisji serialu "Bodo" odcinek 13 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Bodo" odc. 13 online - oto link:

Zobacz: "Bodo" odcinek 13 online w internecie na VOD TVP.pl

"Bodo" ostatni odcinek 12 - streszczenie, co się wydarzy? Jak się skończy "Bodo"?

Po wybuchu wojny Bodo (Tomasz Schuchardt) pragnie przedostać się do stolicy Niemiec, by ocalić Adę (Anna Pijanowska). W końcu podejmuje decyzję o wyjeździe wraz z grupą artystów do Lwowa. Jego matka (Agnieszka Wosińska) i Sambo zostają pod opieką Hanusza (Eryk Kulm). Na miejscu przekonuje się, że miasto zajęli Rosjanie.

Gwiazdor stopniowo dostosowuje się do nowej rzeczywistości i znów zaczyna występować na scenie. Pewnego dnia wizytę składają mu nieznajomi mężczyźni, którzy proponują pomoc w przedostaniu się do Berlina. Nieświadomy zagrożenia Eugeniusz przyjmuje ich ofertę. Zostaje aresztowany pod zarzutem szpiegostwa.

Tymczasem w jego warszawskim mieszkaniu zjawia się Ada z córkami. Pomoc oferuje jej Jadwiga. W końcu zapada wyrok - Bodo zostaje skazany na pięć lat pobytu w łagrze.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: