SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo online odcinek 8 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Bodo online odcinek 8 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

17.04.2016, godz. 18:29
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Karol Hanusz (Eryk Kulm), Witold Roland (Stefan Pawłowski)
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Karol Hanusz (Eryk Kulm), Witold Roland (Stefan Pawłowski) foto: EAST NEWS

"Bodo" odcinek 8 online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Bodo" odcinek 8 w TVP1 w niedzielę, 24.04.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji 8 odcinek "Bodo" w internecie płatny. Po emisji serialu "Bodo" odcinek 8 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Bodo" odc. 8 online - oto link:

Zobacz: "Bodo" odcinek 8 online w internecie na VOD TVP.pl

"Bodo" odcinek 8 - streszczenie, co się wydarzy?

Rok 1928. Eugeniusz (Tomasz Schuchardt) kupuje samochód. Nie posiada jeszcze prawa jazdy, więc wynajmuje kierowcę. Okazuje się nim być jego dawny przyjaciel Antek (Józef Pawłowski). Artysta wciąż nie może zapomnieć o Norze Ney (Anna Próchniak).

Rzuca się w wir pracy z Rolandem (Stefan Pawłowski) i Hanuszem (Eryk Kulm). Na przyjęciu po premierze rewii spotyka kapitana Magierę (Andrzej Andrzejewski), któremu wcześniej uratował życie. Żali się mu na brak poważnych propozycji filmowych.

Następnego dnia w jego mieszkaniu zjawia się przerażony producent, który proponuje mu dużą rolę. Zaskoczony Bodo odwiedza oficera i odkrywa, że ma on dostęp do władzy i pieniędzy. Proponuje mu wyprodukowanie niezależnego przeboju.

Kapitan przystaje na ten pomysł, ale pod pewnymi warunkami. Rozpoczynają się próby, w których uczestniczą Hanusz, Roland i jego żona. Wkrótce Eugeniusz przekonuje się, że współpraca z Magierą nie będzie łatwa. Kapitan wprowadza własnych aktorów, przepisuje scenariusz i zwalnia Witolda...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: