SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo online odcinek 7 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Bodo online odcinek 7 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

10.04.2016, godz. 18:29
Bodo odcinek 6, Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Zula Pogorzelska (Roma Gąsiorowska)
Bodo odcinek 6, Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Zula Pogorzelska (Roma Gąsiorowska) foto:

"Bodo" odcinek 7 online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Bodo" odcinek 7 w TVP1 w niedzielę, 17.04.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji 7 odcinek "Bodo" w internecie płatny. Po emisji serialu "Bodo" odcinek 7 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Bodo" odc. 7 online - oto link:

Zobacz: "Bodo" odcinek 7 online w internecie na VOD TVP.pl

"Bodo" odcinek 7 - streszczenie, co się wydarzy?

Premiera pierwszego filmu z udziałem Eugeniusza (Tomasz Schuchardt) okazuje się wielkim sukcesem. Artysta promuje w prasie swój romans z odtwórczynią głównej roli. Zgłasza się do niego August Rączyński, który oferuje mu swoją pomoc w rozwoju filmowej kariery za granicą. Bodo odrzuca jego ofertę. Tymczasem matka aktora angażuje się w związek z jednym z dyrektorów Qui Pro Quo i stara się nakłonić syna do powrotu do teatru.

Jakiś czas później Eugeniusz spotyka się w restauracji z Henrykiem Szaro, który proponuje mu rolę w produkcji historycznej o powstaniu styczniowym. Aktor jednak i tą propozycję odrzuca. W kolejnych tygodniach nie otrzymuje już żadnych nowych ofert. Docierają do niego wieści o nowej gwieździe Qui Pro Quo, Adolfie Dymszy, a także coraz lepiej prosperującym teatrze Perskie Oko, który prowadzą Zula Pogorzelska (Roma Gąsiorowska) i Konrad Toma (Wojciech Solarz). Nadchodzi maj 1926 roku. Marszałek Piłsudski zbrojnie przejmuje władzę w kraju. W trakcie walk w stolicy Bodo udziela pomocy rannemu kapitanowi Magierze. Wojskowy obiecuje odwdzięczyć mu się za przysługę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: