SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo online odcinek 6 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Bodo online odcinek 6 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

03.04.2016, godz. 18:36
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Ada (Anna Pijanowska)
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Ada (Anna Pijanowska) foto: EAST NEWS/AKPA

"Bodo" odcinek 6 online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Bodo" odcinek 6 w TVP1 w niedzielę, 10.04.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji 6 odcinek "Bodo" w internecie płatny. Po emisji serialu "Bodo" odcinek 6 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Bodo" odc. 6 online - oto link:

Zobacz: "Bodo" odcinek 6 online w internecie na VOD TVP.pl

"Bodo" odcinek 6 - streszczenie, co się wydarzy?

Qui Pro Quo zyskuje status miejsca kultowego. Jego wschodzącymi gwiazdami są Bodo (Tomasz Schuchardt) i Zula Pogorzelska (Roma Gąsiorowska). Wspólne występy sprawiają, że zbliżają się oni do siebie.

Dyrektor (Piotr Szwedes) postanawia wykorzystać ich romans do promocji teatru. W prasie pojawiają się kolejne wiadomości na temat pary. Bodo bawi się całą sytuacją, w przeciwieństwie do szczerze zakochanej w nim kobiety. Wkrótce ich relacje zaczynają się psuć na skutek rosnącej popularności Eugeniusza i kolejnych decyzji dyrektora.

Zranioną artystkę bierze pod swoje skrzydła pracujący w teatrze Konrad Tom (Wojciech Solarz). Specjalnie dla niej pisze utwór na solowy występ.

Tymczasem w Warszawie zjawia się Moryc (Piotr Żurawski), który ukończył berlińską akademię kroju. Bodo pomaga mu otworzyć zakład krawiecki i robi reklamę w teatrze.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: