SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo online odcinek 5 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Bodo online odcinek 5 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

27.03.2016, godz. 18:59
Bodo odc. 3. Eugeniusz Bodo (Antoni Królikowski), Rudolf Wiśnik (Krzysztof Stasierowski)
Bodo odc. 3. Eugeniusz Bodo (Antoni Królikowski), Rudolf Wiśnik (Krzysztof Stasierowski) foto: Bodo serial TVP Facebook

"Bodo" odcinek 5 online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Bodo" odcinek 5 w TVP1 w niedzielę, 3.04.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji 5 odcinek "Bodo" w internecie płatny. Po emisji serialu "Bodo" odcinek 5 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Bodo" odc. 5 online - oto link:

Zobacz: "Bodo" odcinek 5 online w internecie na VOD TVP.pl

"Bodo" odcinek 5 - streszczenie, co się wydarzy?

Mijają dwa lata, podczas których Bodo (Tomasz Schuchardt) zmienia się nie do poznania. Artysta gra w teatrze Czarny kot. Podczas jednego z gościnnych występów w Łodzi spotyka Adę (Anna Pijanowska), której proponuje wspólny wyjazd do Warszawy. Liczy, że uda mu się w końcu odnieść tam sukces. Trwająca wojna polsko-bolszewicka i zbliżający się front sprawiają, że wielu aktorów odchodzi z teatru i wstępuje do armii.

Eugeniusz chce wykorzystać tę szansę, co nie podoba się Adzie, która pochodzi z domu o silnych korzeniach patriotycznych. W końcu mężczyzna, gdy dowiaduje się, że do wojska zaciągnął się także Hans (Adam Fidusiewicz), też postanawia zgłosić się na ochotnika. Seria zdarzeń sprawia, że poznaje Karola Hanusza, który proponuje mu wspólną wyprawę na front. Zamiast na pole walki obaj trafiają jednak na... plan filmu wojennego. Wkrótce docierają do nich wieści o odparciu ataku bolszewików przez Polaków.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: