SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo online odcinek 4 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Bodo online odcinek 4 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

20.03.2016, godz. 18:59
Bodo odc. 3. Eugeniusz Bodo (Antoni Królikowski), Rudolf Wiśnik (Krzysztof Stasierowski)
Bodo odc. 3. Eugeniusz Bodo (Antoni Królikowski), Rudolf Wiśnik (Krzysztof Stasierowski) foto: Bodo serial TVP Facebook

"Bodo" odcinek 4 online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Bodo" odcinek 4 w TVP1 w niedzielę, 27.03.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji 4 odcinek "Bodo" w internecie płatny. Po emisji serialu "Bodo" odcinek 4 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Bodo" odc. 4 online - oto link:

Zobacz: "Bodo" odcinek 4 online w internecie na VOD TVP.pl

"Bodo" odcinek 4 - streszczenie, co się wydarzy?

Premierowy występ w poznańskim teatrze nie otwiera przed Eugeniuszem Antoni Królikowski) drzwi do wielkiej kariery. Artysta, chcąc zarobić na chleb, musi grać w podrzędnej knajpie w Pabianicach. Po jednym z występów, którego świadkiem była Ada, rezygnuje i dołącza do grupy grabarzy, którzy sprzątają ciała zmarłych na grypę hiszpankę. Jest coraz bardziej zrezygnowany. Jakiś czas później pijanego do nieprzytomności aktora odnajduje dawny współwłaściciel Uranii, Edward Vortheil (Robert Gonera).

On, Dorota (Agnieszka Wosińska) i Teodor (Mariusz Bonaszewski) starają się pomóc Eugeniuszowi, który jednak nie jest już zainteresowany pracą w teatrze. Wszystko zmienia się, gdy okazuje się, że Teodor jest ciężko chory. Bodo postanawia przeprowadzić się z rodziną do Warszawy. Wykorzystując poparcie Edwarda, zdobywa pracę w jednym ze stołecznych teatrów. Mordercze próby łączy z fizyczną pracą, która pozwala mu utrzymać siebie i Dorotę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: