SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Pola Negri zachwyca się Eugeniuszem Bodo

Bodo. Pola Negri zachwyca się Eugeniuszem Bodo

21.03.2016, godz. 07:30
Bodo odc. 3. Pola Negri (Edyta Herbuś)
Bodo odc. 3. Pola Negri (Edyta Herbuś) foto: Bodo serial TVP Facebook

Znajomość Eugeniusza Bodo (Antoni Królikowski) z Polą Negri (Edyta Herbuś) rozpoczyna się w chwili jego debiutu na scenie Teatru Apollo w Poznaniu. W 3 odcinku serialu "Bodo" po spektaklu, w którym nastoletni Eugeniusz Bodo błyszczy przed publicznością Pola Negri nie kryje swojego zachwytu młodym aktorem. Rada, której mu udziela wyznacza kierunek, w którym Bodo chce podążać. To właśnie Pola Negri jest dla niego "gwiazdą przewodnią". To jej drogę kariery chce naśladować.

"Bodo" odcinek 3 - niedziela, 20.03.2016, o godz. 20.25 w TVP1

W 3 odcinku "Bodo" przed Eugeniuszem Bodo otwierają się drzwi wielkiej kariery. Los daje mu szansę wystąpić w przedstawieniu w niemieckim Teatrze Apollo w Poznaniu.

Dyrektor Franz Kettler (Olaf Lubaszenko) dostrzega w nim aktora, który ma zadatki na gwiazdę. Ale Bodo czeka sporo pracy. Nie zna dość dobrze niemieckiego i wciąż mu się uczyć tańczyć oraz śpiewać. Nie poddaje się jednak. Z uporem dąży do celu, który sobie postawił.

Przeczytaj: Bodo. Debiut Eugeniusza Bodo na scenie teatru w Poznaniu

Podczas debiutu Bodo na deskach teatru wśród publiczności jest także Pola Negri, jedyna polska gwiazda na skalę światową, która w dwudziestoleciu międzywojnnym nie miała sobie równych.

W 3 odcinku "Bodo" po występie i owacjach na stojąco Bodo ma okazję zamienić z Polą Negri kilka zdań. Chce poznać opinię tak doskonałej aktorki na temat swoich umiejętności. Gwiazda nie szczędzi mu pochwał, ale radzi też, by porzucił teatr na rzecz filmu.

- Tu może pana oglądać 200, 300 osób. A w kinie staje się pan nieśmiertelny i podziwiają pana miliony - przyznaje aktorka. Pod wpływme tych słów młody Bodo obiera jasny kierunek w swojej karierze - uważa, że sława w Polsce to za mało, że musi kiedyś podbić Hollywood tak jak Pola Negri.

- Moja relacja z Bodo jest ważna dlatego, że Pola Negri inspiruje go do tego, żeby zainteresował się kinem. Myślę, że słowa, które Bodo od niej słyszy, że dzięki temu, że staje przed kamerą i gra w filmie, że staje się nieśmiertelny mocno wpłynęły na to, jak się potoczyły jego losy. To jest świetna inspiracja. Jako mała dziewczynka wymarzyła sobie, że będzie w Hollywood właśnie tam się znalazła. Dzięki swojej pracy, dzięki swojej konsekwencji - powiedziała Edyta Herbuś w wywiadzie na planie serialu "Bodo".

Patrz: Bodo. Pełna obsada serialu. Kto jest kim w Bodo? Wszyscy bohaterowie i aktorzy

Pola Negri naprawdę nazywała się Apolonia Chałupiec i pochodziła  z warszawskiego Powiśla. W dzieciństwie, razem z Antkiem (w tej roli Józef Pawłowski), przyszłym kierowcą Bodo, puszczała w rynsztokach papierowe łódki.

Gdy Bodo jest u progu kariery, to właśnie Pola Negri jest dla niego "gwiazdą przewodnią". Pragnie, by kiedyś tak jak ona podbić Hollywood przyczynia się do cześci do śmierci Bodo.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz scenę z 3 odcinka "Bodo" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: