SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Tajemnicze zniknięcie i śmierć Eugeniusza Bodo w ostatnim odcinku - ZWIASTUN

Bodo. Tajemnicze zniknięcie i śmierć Eugeniusza Bodo w ostatnim odcinku - ZWIASTUN

29.05.2016, godz. 16:00
Eugeniusz Bodo
Eugeniusz Bodo Amant.04 foto:

W ostatnim 13 odcinku "Bodo" widzowie będą świadkami zaginięcia i śmierci Eugeniusza Bodo (Tomasz Schuchardt). Finałowy odcinek "Bodo" w dramatyczny sposób pokaże kulisy śmierci słynnego aktora, który po wybuchu wojny został aresztowany przez NKWD i skazany na 5 lat pobytu w łagrze. Co się wydarzy w ostatnim odcinku "Bodo"?

"Bodo" odcinek 13 ostatni - niedziela, 29.05.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Śmierć Eugeniusza Bodo przez lata pozostawała niewyjaśniona. Jak w ostatnim 13 odcinku "Bodo" twórcy serialu przedstawili dramatyczne odejście największego aktora dwudziestolecia międzywojennego? Czy widzowie zobaczą jak zmarł Eugeniusz Bodo? Wszystko wyjaśni się w wielkim finale "Bodo".

Patrz: Bodo. Jak zmarł Eugeniusz Bodo? Tajemnica śmierci gwiazdora wyszła na jaw dopiero w 1989 roku

W 13 odcinku "Bodo" tuż po wybuchu wojny Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt) pragnie przedostać się do stolicy Niemiec, by ocalić Adę (Anna Pijanowska). W końcu podejmuje decyzję o wyjeździe wraz z grupą artystów do Lwowa. Jego matka (Agnieszka Wosińska) i pies Sambo zostają pod opieką Hanusza (Eryk Kulm). Na miejscu przekonuje się, że miasto zajęli Rosjanie.

Aktor stopniowo dostosowuje się do nowej rzeczywistości i znów zaczyna występować na scenie. Pewnego dnia wizytę składają mu nieznajomi mężczyźni, którzy proponują pomoc w przedostaniu się do Berlina. Nieświadomy zagrożenia Eugeniusz przyjmuje ich ofertę. W centrum Lwowa 25 czerwca 1941 roku zostaje aresztowany przez NKWD pod zarzutem szpiegostwa.

Zobacz: Bodo online ostatni odcinek 13 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Tymczasem w jego mieszkaniu w Warszawie zjawia się Ada z córkami. Kochankowie mieli bowiem razem wyjechać do USA. Pomoc oferuje jej Jadwiga. W końcu zapada wyrok - Bodo zostaje skazany na pięć lat pobytu w łagrze. Ani matka ani Ada nie wiedzą co się dzieje z Eugeniuszem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZOBACZ ZWIASTUN OSTATNIEGO ODCINKA "BODO" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: