SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Ada zostawia Hansa dla Eugeniusza Bodo

Bodo. Ada zostawia Hansa dla Eugeniusza Bodo

22.05.2016, godz. 19:15
Bodo odcinek 12. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Hans (Adam Fidusiewicz), Ada (Anna Pijanowska)
Bodo odcinek 12. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Hans (Adam Fidusiewicz), Ada (Anna Pijanowska) foto: bodo.tvp.pl

Marzenie Eugeniusza Bodo (Tomasz Schuchardt) w serialu "Bodo" wreszcie spełnia się po latach. W 12 odcinku "Bodo" Ada (Anna Pijanowska) jest już gotowa opuścić dla Eugeniusza swojego męża Hansa (Adam Fidusiewicz). Zakochani spędzają razem namiętną noc, po której uprzedzają Hansa, że wyjeżdżają razem do Ameryki. Co na to mąż Ady?

"Bodo" odcinek 12 - niedziela, 22.05.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Eugeniusz Bodo miał wiele kochanek, ale przez całe życie kochał tylko Adę, dziewczynę, którą poznał kiedy jeszcze mieszkał w Łodzi. Jedyna miłość Bodo wybrała jednak Niemca Hansa. Dopiero po latach, kiedy Bodo został już wielką gwiazdą, zrozumiała jak wielki błąd popełniła.

Patrz: Bodo. Ada największa i jedyna miłość Eugeniusza Bodo. To postać fikcyjna

W 12 odcinku "Bodo" Eugeniusz Bodo podbija serca publiczności, występując razem z Adolfem Dymszą w komedii "Paweł i Gaweł". Ponadto gra w filmie Eugeniusza Cękalskiego "Strachy", który również okazuje się sukcesem. Podpisuje też kontrakt na realizację produkcji "Uwaga, szpieg!" i otwiera kawiarnię.

Aktorowi dopisuje szczęście nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Ogromną radość sprawia mu nieoczekiwany przyjazd Ady, która zamierza opuścić męża. Ten nie zamierza jednak zostawiać dzieci. Eugeniusz jedzie więc do Berlina, by osobiście z nim porozmawiać.
Przecież wiesz, że ją kocham, że ją zawsze kochałem. Ze mną będzie szczęśliwa. Nikomu nie pozwolę jej skrzywdzić – mówi Bodo do Hansa, postanawiając raz na zawsze przerwać związek Niemca z Adą.

Przeczytaj: Bodo. Kochanki i romanse Eugeniusza Bodo - ZDJĘCIA

- Nie pozwolisz jej skrzywdzić? Naprawdę myślisz, że ta twoja Warszawa jest tak bezpieczna? - Hans, który jest niemieckim żołnierzem wie, że Rzesza szykuje się do ataku na stolicę Polski.
- A ty uważasz, że wasz Berlin jest stolicą spokoju?
Hans posyła Bodo ostro spojrzenie. Teraz są nie tylko rywalami, którzy walczą o tę samą kobietę. - Myśmy wydobyli ten kraj z gówna, z żydowskiej niewoli. Teraz jest bezpieczny. Warszawę też wam niedługo wyzwolimy!

- A co jeśli Polacy, Anglicy i Francuzi wyzwolą wam Berlin? Myślisz, że jesteście tacy bezkarni? Że możecie robić co wam się podoba? Jeśli tylko wybuchnie wojna...
- Nie pozwalam ci zabrać jej do Warszawy!
- Hans, do jakiej Warszawy? Chcę ją zabrać do Hollywood! Podpisłem kontrakt. Jeśli tylko skończę ten film to razem jedziemy do Ameryki... - uprzedza go Bodo.

Nagle do kawiarni wchodzi Ada, która chce zakończyć tę rozmowę. Na jej widok Hans zmienia zdanie. Stawia warunek - Ada, Bodo muszą wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych i zabrać ze sobą dwie córki Ady. Bodo obiecuje ukochanej, że po zakończeniu zdjęć wyemigrują za ocean. Niestety, jego plany niweczy wybuch wojny...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: