SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Romans Eugeniusza Bodo z Tahitanką Reri

Bodo. Romans Eugeniusza Bodo z Tahitanką Reri

08.05.2016, godz. 19:00
Bodo. Reri (Patricia Kazadi)
Bodo. Reri (Patricia Kazadi) foto: bodo.tvp.pl

Gorący romans w serialu "Bodo"! Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt) ulega urokowi piękności z Tahiti. W 10 odcinku "Bodo" w Warszawie pojawia się egzotyczna gwiazdy Reri (Patricia Kazadi), która odbywa trasę promującą hollywoodzki film "Tabu". Bodo jest zafascynowany jej urodą i niezwykłym temperamentem. Reri szybko zostaje kochanką Bodo. Specjalnie dla ukochanej Bodo pisze scenariusz do filmu - "Czarna perła".

"Bodo" odcinek 10 - niedziela, 8.05.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Eugeniusz Bodo ma słabość do pięknych kobiet! Jego romans z Norą Ney (Anna Próchniak) dopiero co się zakończył, a aktor już angażuje się w związek z kolejną aktorką. W 10 odcinku "Bodo" do Warszawy przyjeżdża z gościnnymi występami hollywoodzka gwiazda Tahitanka Reri. Bodo nie może się jej oprzeć i wierzy, że pisana jest im prawdziwa miłość.

Patrz: Bodo. Jak zmarł Eugeniusz Bodo? Tajemnica śmierci gwiazdora wyszła na jaw dopiero w 1989 roku

Po spektaklu zaprasza Reri na kolację. Eugeniusz jest przekonany, że odnalazł miłość swego życia. Agenci gwiazdy uważają, że Bodo dzięki znajomości z Reri chce zyskać większą popularność. Aktor wykorzystuje jednak każdą okazję, by spędzić z dziewczyną choćby chwilę. Wysyła do jej pokoju mnóstwo kwiatów i przychodzi na każdy występ.

W 10 odcinku "Bodo" po jednym ze spotkań Reri zostaje u Bodo na noc. Następnego dnia agenci Reri - Karl von Stein Kawetzky (Michał Żurawski) i Wilhelm Anitsch (Karol Pocheć) - podejmują decyzję o zakończeniu występów gwiazdy w Polsce i kontynuacji promocji filmu w Holandii. Ma bowiem zakontraktowane występy w całej Europie, a ewentualne zerwanie trasy wiązałoby się z gigantycznym odszkodowaniem.

Przeczytaj: Bodo. Kobiety i romanse Eugeniusza Bodo w nowym serialu TVP1 - ZDJĘCIA

Bodo w ostatniej chwili dogania kochanką. Proponuje agentom, że pokryje gigantyczne odszkodowanie za przerwaną trasę. Reri zostaje pod opieką Eugeniusza. W trakcie imprezy wydanej na jej cześć Bodo deklaruje, że specjalnie dla ukochanej napisze scenariusz do filmu - "Czarna perła".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: