SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Klęska serialu o Eugeniuszu Bodo! Fatalne wyniki oglądalności "hitu" TVP

Bodo. Klęska serialu o Eugeniuszu Bodo! Fatalne wyniki oglądalności "hitu" TVP

22.03.2016, godz. 11:05
Bodo. Antoni Królikowski, Patricia Kazadi, Tomasz Schuchardt
Bodo. Antoni Królikowski, Patricia Kazadi, Tomasz Schuchardt foto: AKPA

Serial "Bodo" miał być hitem TVP, tak jak "Anna German"! Niestety po emisji zaledwie trzech odcinków oglądalność "Bodo" spada. Serial o Eugeniuszu Bodo, największym gwiazdorze dwudziestolecia międzywojennego, gromadzi przed telewizorami średnio tylko 3,5 mln widzów. To porażka Telewizji Polskiej, biorąc pod uwagę fakt, że serial "Anna German" oglądało ponad 6 mln widzów. "Bodo" nie może się też równać z emitowanym rok temu 9 sezonem "Rancza", który przyciągnął prawie 7 mln Polaków.

"Bodo" premiera nowych odcinków w każdą niedzielę o godz. 20.25 w TVP1

Wyniki oglądalności "Bodo" nie pozostawiają wątpliwości, że serial, który miał był typowany na największy hit wiosennej ramówki wszystkich stacji telewizyjnych w Polsce na razie ponosi porażkę!

Niestety z odcinka na odcinek coraz mniej widzów ogląda "Bodo". Jak podaje portal wirtualnemedia.pl premierowy 1 odcinek "Bodo" zobaczyło w TVP1 3,8 mln osób. Drugi obejrzało już 3,45 mln widzów, przy trzecim widownia spadła aż do 3,2 mln osób.

Patrz: Bodo. Praca na planie serialu Bodo nie należy do łatwych - WIDEO

Produceni "Bodo" liczy na to, że serial o losach Eugeniusza Bodo, słynnego aktora, wokalisty i artysty kabaratego lat 20. i 30. powtórzy sukces rosyjskiej produkcji o Annie German, w której główną rolę zagrała Joanna Moro.  "Bodo" zostaje jednak daleko w tyle za serialem "Anna German", który był emitowany w TVP1 od lutego do maja 2013 roku i zgromadził przed telewizorami średnio 6,3 mln widzów.

Przeczytaj: Bodo. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt w roli głównej. Dlaczego Eugeniusza Bodo gra dwóch aktorów?

"Bodo" gorzej wypada też w pórwnaniu z nadawanym rok temu 9 sezonem "Rancza". Wiosną 2015 roku "Ranczo" gromadziło przed telewizorami aż 6,8 mln osób.

Nawet "Dziewczyny ze Lwowa", serial twórców "Rancza", który był emitowany jesienią 2015 roku w Jedynce miał wyższą oglądalność. Każdy z odcinków pierwszego sezonu "Dziewczyn ze Lwowa" obejrzało średnio ponad 3,7 mln Polaków. A jeden z odcinków zanotował rekordową oglądalność 4,4 mln widzów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: