SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Bodo. Eugeniusz Bodo i Adolf Dymsza rywalizują o role w teatrze Perskie Oko - ZWIASTUN 7 odcinka

Bodo. Eugeniusz Bodo i Adolf Dymsza rywalizują o role w teatrze Perskie Oko - ZWIASTUN 7 odcinka

17.04.2016, godz. 19:16
Bodo odc. 7. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Adolf Dymsza (Bartłomiej Kotschedoff)
Bodo odc. 7. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Adolf Dymsza (Bartłomiej Kotschedoff) foto: Bodo serial TVP Facebook

Kariera Eugeniusza Bodo (Tomasz Schuchardt) w serialu "Bodo" nabiera tempa. Ale aktor czuje się tak pewnie w teatrze i przed kamerą, że w 7 odcinku "Bodo" zaczyna brakować mu pokory. Po premierze swojego pierwszego filmu "Rywale" Eugeniusz Bodo staje się gwiazdą i odrzuca kolejne propozycje aktorskie. Lekceważy swojego największego rywala Adolfa Dymszę (Bartłomiej Kotschedoff).

"Bodo" odcinek 7 - niedziela, 17.04.2016, o godz. 20.25 w TVP1

W 7 odcinku "Bodo" premiera filmu "Rywale" okazuje się wielkim sukcesem. Eugeniusz Bodo z dnia na dzień zostaje uznany wielką gwiazdą. Przez udział w filmie zostaje wyrzucony teatru Qui Pro Quo. Sława nie pomaga jednak w podejmowaniu decyzji. Bodo odrzuca kolejne propozycje aktorskie. Wydaje mu się, że jest stworzony do wyżyszych celów. Jego brak pokory wykorzystuje Adolf Dymsza.

Patrz: Bodo. Zmiana aktora grającego Eugeniusza Bodo. Dlaczego Tomasz Schuchardt zastąpił Antoniego Królikowskiego?

Eugeniusz Bodo chce wykorzystać romans z Zulą Pogorzelska (Roma Gąsiorowska), żeby zdobyć jeszcze większą sławę. Promuje też w prasie swój romans z odtwórczynią głównej roli. Zgłasza się do niego baron August Rączyński (Dominik Bąk), który oferuje mu swoją pomoc w rozwoju filmowej kariery za granicą. Bodo odrzuca jego ofertę.

Jakiś czas później Eugeniusz spotyka się w restauracji z Henrykiem Szaro (Przemysław Stippa), który proponuje mu rolę w produkcji historycznej o powstaniu styczniowym. Aktor jednak i tą propozycję odrzuca.

Przeczytaj: Bodo. Tomasz Schuchardt i jego żona Kamila Kuboth grają razem w serialu Bodo

W kolejnych tygodniach nie otrzymuje już żadnych nowych ofert. Docierają do niego wieści o nowej gwieździe Qui Pro Quo, Adolfie Dymszy, a także coraz lepiej prosperującym teatrze Perskie Oko, który prowadzą Zula Pogorzelska i Konrad Tom (Wojciech Solarz).

Bodo i Dymsza nieprzerwanie konkurują ze sobą o uwagę widzów. Eugeniusz, by wrócić na scenę, jest w stanie zagrać nawet... małpę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 7 odcinka "Bodo" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: