SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka. Koniec Blondynki w TVP? Joanna Moro bez pracy?

Blondynka. Koniec Blondynki w TVP? Joanna Moro bez pracy?

06.04.2016, godz. 10:03
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro)
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro) foto: AKPA/ vod.tvp.pl

"Blondynka" to kolejny zagrożony serial TVP! Przyszłość "Blondynki" stanęła pod znakiem zapytania. Joanna Moro, która od trzech sezonów wciela się w rolę Sylwii Kubus, czyli tytułowej "Blondynki" nie wie czy nie straci pracy. Choć po zakończeniu ostatniego 4 sezonu scenarzyści rozpoczęli pracę na nowymi odcinkami, to nie wiadomo czy "Blondynka" będzie miała kontynuację. Władze TVP ponoć rozważają zlikwidowanie "Blondynki".

Co dalej z serialem "Blondynka"? Władze Telewizji Polskiej rozważają koniec "Blondynki". Jak podaje "Fakt" osoby z produkcji serialu o perypetiach weterynarz ze wsi Majaki na Podlasiu nie wiedzą czy powstanie 5 sezon "Blondynki".

Przeczytaj: Blondynka 5 sezon. Scenarzyści piszą dalsze losy Sylwii Kubus

Jeszcze przed finałem 4 serii, który widzowie zobaczyli w TVP1 w ostatnią niedzielę lutego 2016 roku mówiło się, że scenarzyści już piszą dalsze losy Sylwii. Joanna Moro w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" zapewniała swoich fanów, że wciąż będzie "Blondynką". Ale po zmianach w TVP nic nie jest pewne. Także twórcy "Blondynki" nie wiedzą na czym stoją.

Joanna Moro obawia się, że straci pracę. W przypadku aktorki, która nie gra w żadnym innym serialu to naprawdę powód do zmartwienia. - Sama już nie wiem. Tyle tych zmian ostatnio w TVP... Miał być nowy sezon, ale o tym słyszeliśmy dawno temu – powiedziała gwiazda "Blondynki" w rozmowie z "Faktem".

Patrz: Joanna Moro została nową Marusią

Ekipa "Blondynki" nie ma pojęcia jaka będzie przyszłość serialu. Zwykle o tej porze roku aktorzy i osoby z produkcji znali wstępne plany na dni zdjęciowe, które były realizowane podczas wakacji. Czas mija, a twórcy "Blondynki" nie wiedzą na czym stoją. Rzeczniczka prasowa TVP nie chce komentować doniesień o tym, że to koniec "Blondynki".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: