SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka. Joanna Moro zagra w dwóch serialach Polsatu za pół miliona złotych

Blondynka. Joanna Moro zagra w dwóch serialach Polsatu za pół miliona złotych

17.05.2016, godz. 07:47
Chcą przejąć Moro za pół miliona
foto:

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Joanna Moro (32 l.), która z dnia na dzień została zwolniona z serialu "Blondynka", nie musi martwić się o swoją przyszłość. Jak dowiedział się "Super Express", Polsat kusi ją dwoma nowymi serialami. W jednym z nich miałaby zagrać główną rolę. Była gwiazda TVP na nowych produkcjach zarobi około pół miliona złotych!

Po tym, jak dotarła do finału "Tańca z gwiazdami" w 2014 rodu, szefowa Polsatu Nina Terentiew (70 l.) zaproponowała Joannie dużą rolę w serialu "Powiedz TAK!". Joanna Moro odrzuciła jednak propozycję, gdyż wolała być wierna Telewizji Polskiej. Wybrała wtedy serial "Blondynka".

Patrz:  Blondynka. Joanna Moro straciła pracę w serialu i uciekła na Rodos

Jak ostatnio informowaliśmy, aktorka z dnia na dzień została wyrzucona z obsady. Jednak nie ma powodu do zmartwień. - Gdy w mediach pojawiła się informacja, że Joanna nie będzie już w "Blondynce", nagle zaczął dzwonić telefon - mówi nam przyjaciółka Joanny.

Jak udało nam się dowiedzieć, Polsat szykuje dwa nowe seriale, w których chętnie zatrudnią Moro. W rozmowie z nami agentka gwiazdy przyznaje, że telefony z propozycjami nie milkną. Jedno jest pewne. Jeśli Joanna Moro przyjmie role w dwóch serialach, na jej konto może wpłynąć nawet pół miliona złotych!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: